18 sierpnia 2017

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Wyniki VI konkursu na "Najlepszy kalendarz TSL"

Wyniki VI konkursu na "Najlepszy kalendarz TSL"PKP Cargo, Trade Trans i DB Schenker - kalendarze tych firm zwyciężyły w VI edycji konkursu na „Najlepszy kalendarz branży TSL” a kalendarz PKS Gdańsk Oliwa znalazł największe uznanie wśród internautów.
Koniec niepewności i nerwowych maili, telefonów do redakcji. Dzisiaj w "Tłusty czwartek" wszystko jest już jasne. Kalendarze: ścienny PKP Cargo, Trade Trans – biurkowy i książkowe DB Schenker – zostały najwyżej ocenione przez jury konkursu i zajęły pierwsze miejsce w swoich kategoriach.
Do szóstej już edycji Konkursu na „Najlepszy kalendarz branży TSL”, którego inicjatorem jest prezes Andrzej Rusak swoje propozycje nadesłało 26 firm. Wśród nadesłanych prac były kalendarze ścienne – planszowe i trójdzielne, biurkowe w różnych formatach i te, która nazwaliśmy osobistymi, czyli książkowe. W sumie otrzymaliśmy 50 egzemplarzy różnych kalendarzy.


PKS Gdańsk Oliwa wygrał konkurs internetowy
Jak już pisaliśmy – jury w swoim wyborze nie kierowało się jedynie oceną, który kalendarz „najładniejszy” ale zgodnie z regulaminem konkursu, brało pod uwagę głównie jego funkcjonalność i przekaz, jaki kieruje firma do swoich odbiorców (klientów). Wzorem lat ubiegłych otrzymane kalendarze zostały podzielone na trzy kategorie:kalendarze ścienne, biurkowe i osobiste (głównie książkowe).

Rozstrzygnięcia Jury

Jurorzy w składzie: Beata Trochymiak - wydawca i redaktor portalu pracujwlogistyce.pl, Marta Rakoczy z firmy ConTrust, Krzysztof Koprowski redaktor naczelny Polskiej Gazety Transportowej, Ryszard Marek Wojsławski – pasjonat i kolekcjoner kalendarzy oraz przewodniczący Jury - redaktor Grzegorz Jabłoński postanowiło nagrodzić kalendarze następujących firm:

Laureaci Konkursu

W kategorii kalendarzy ściennych
I miejsce PKP Cargo S.A.
II miejsce PKS Gdańsk - Oliwa S.A.
III miejsce Diera sp. z o.o.

W kategorii kalendarzy biurkowych
I miejsce Trade Trans sp. z o.o.
II miejsce Fracht FWO Polska sp z o.o.
III nie przyznano

W kategorii kalendarzy osobistych
I miejsce DB Schenker Polska
II miejsce C. Hartwig Gdynia S.A.
III miejsce Fracht FWO Polska sp z o.o.

Konkurs internetowy

Głosami czytelników naszego portalu w konkursie internetowym zwyciężył kalendarz firmy PKS Gdańsk Oliwa SA

Ponadto Jury postanowiło przyznać „Wyróżnienie specjalne” dla PKP Cargo S.A. za okazjonalny kalendarz ścienny promujący inicjatywę i pasję pracowników spółki, którzy uczestniczyli w „Ekspedycji na Mont Blanc”.

Zobacz laureatów poprzedniej 5. edycji
Lista firm, które uczestniczyły w 6. konkursie:
Anwil transport, Agregaty Katowice, Bernimpex, C.Hartwig Gdynia S.A., California Trailer,
Cargospeed, Comp Win, CTL Logistics, DB Schenker, DHL, Diera Sp. z o.o., Delta Trans, Fiege, Fracht FWO, Galaxy, Link, Loxx, Nox Pol, PKP CARGO, PKS Gdańsk Oliwa S.A., Port lotniczy Katowice, Raben, Rohlig Suus, Stan-Trans, Trade Trans i Wyższa Szkoła Logistyki.

Redakcja spedycje.pl gratuluje wszystkim laureatom i dziękuje wszystkim firmom, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie.

Jednocześnie słowa podziękowania kierujemy do pomysłodawcy konkursu, naszego wydawcy - prezesa Andrzeja Rusaka.
Idąc w ślady klasyka, meldujemy - panie prezesie zadanie wykonane...

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×