24 maja 2018

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Wyniki VI konkursu na "Najlepszy kalendarz TSL"

Wyniki VI konkursu na "Najlepszy kalendarz TSL"PKP Cargo, Trade Trans i DB Schenker - kalendarze tych firm zwyciężyły w VI edycji konkursu na „Najlepszy kalendarz branży TSL” a kalendarz PKS Gdańsk Oliwa znalazł największe uznanie wśród internautów.
Koniec niepewności i nerwowych maili, telefonów do redakcji. Dzisiaj w "Tłusty czwartek" wszystko jest już jasne. Kalendarze: ścienny PKP Cargo, Trade Trans – biurkowy i książkowe DB Schenker – zostały najwyżej ocenione przez jury konkursu i zajęły pierwsze miejsce w swoich kategoriach.
Do szóstej już edycji Konkursu na „Najlepszy kalendarz branży TSL”, którego inicjatorem jest prezes Andrzej Rusak swoje propozycje nadesłało 26 firm. Wśród nadesłanych prac były kalendarze ścienne – planszowe i trójdzielne, biurkowe w różnych formatach i te, która nazwaliśmy osobistymi, czyli książkowe. W sumie otrzymaliśmy 50 egzemplarzy różnych kalendarzy.


PKS Gdańsk Oliwa wygrał konkurs internetowy
Jak już pisaliśmy – jury w swoim wyborze nie kierowało się jedynie oceną, który kalendarz „najładniejszy” ale zgodnie z regulaminem konkursu, brało pod uwagę głównie jego funkcjonalność i przekaz, jaki kieruje firma do swoich odbiorców (klientów). Wzorem lat ubiegłych otrzymane kalendarze zostały podzielone na trzy kategorie:kalendarze ścienne, biurkowe i osobiste (głównie książkowe).

Rozstrzygnięcia Jury

Jurorzy w składzie: Beata Trochymiak - wydawca i redaktor portalu pracujwlogistyce.pl, Marta Rakoczy z firmy ConTrust, Krzysztof Koprowski redaktor naczelny Polskiej Gazety Transportowej, Ryszard Marek Wojsławski – pasjonat i kolekcjoner kalendarzy oraz przewodniczący Jury - redaktor Grzegorz Jabłoński postanowiło nagrodzić kalendarze następujących firm:

Laureaci Konkursu

W kategorii kalendarzy ściennych
I miejsce PKP Cargo S.A.
II miejsce PKS Gdańsk - Oliwa S.A.
III miejsce Diera sp. z o.o.

W kategorii kalendarzy biurkowych
I miejsce Trade Trans sp. z o.o.
II miejsce Fracht FWO Polska sp z o.o.
III nie przyznano

W kategorii kalendarzy osobistych
I miejsce DB Schenker Polska
II miejsce C. Hartwig Gdynia S.A.
III miejsce Fracht FWO Polska sp z o.o.

Konkurs internetowy

Głosami czytelników naszego portalu w konkursie internetowym zwyciężył kalendarz firmy PKS Gdańsk Oliwa SA

Ponadto Jury postanowiło przyznać „Wyróżnienie specjalne” dla PKP Cargo S.A. za okazjonalny kalendarz ścienny promujący inicjatywę i pasję pracowników spółki, którzy uczestniczyli w „Ekspedycji na Mont Blanc”.

Zobacz laureatów poprzedniej 5. edycji
Lista firm, które uczestniczyły w 6. konkursie:
Anwil transport, Agregaty Katowice, Bernimpex, C.Hartwig Gdynia S.A., California Trailer,
Cargospeed, Comp Win, CTL Logistics, DB Schenker, DHL, Diera Sp. z o.o., Delta Trans, Fiege, Fracht FWO, Galaxy, Link, Loxx, Nox Pol, PKP CARGO, PKS Gdańsk Oliwa S.A., Port lotniczy Katowice, Raben, Rohlig Suus, Stan-Trans, Trade Trans i Wyższa Szkoła Logistyki.

Redakcja spedycje.pl gratuluje wszystkim laureatom i dziękuje wszystkim firmom, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie.

Jednocześnie słowa podziękowania kierujemy do pomysłodawcy konkursu, naszego wydawcy - prezesa Andrzeja Rusaka.
Idąc w ślady klasyka, meldujemy - panie prezesie zadanie wykonane...

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×