24 maja 2018

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Konkurs Kalendarzy TSL w liczbach

Konkurs Kalendarzy TSL w liczbachDo ostatecznych rozstrzygnięć w VIII edycji konkursu "Na Najlepszy Kalendarz branży TSL" pozostał jeszcze tydzień. Wtedy to w  Tłusty Czwartek - 27 stycznia br. jury oceni i wybierze laureatów tegorocznego konkursu.
W dalszym ciągu trwa głosowanie w konkursie internetowym i co cieszy, w tym roku udało się uniknąć "kłopotów" z oddawaniem głosów, a raczej ich liczeniem. Nie potwierdziły się opinie niektórych internautów, którzy dawali wyraz swojemu niezadowoleniu z ubiegłorocznego głosowania.
Mało tego w tym roku w konkursie internetowym bierze udział najwięcej firm i najwięcej ich propozycji.
Dlatego warto zrobić małe podsumowanie tegorocznej edycji konkursu.


Przypominamy, iż wciąż można głosować w Internetowym Konkursie Kalendarzy…

Liczby konkursu
W tym roku 37 firm zgłosiło do konkursu - 56 kalendarzy w tym 20 biurkowych/osobistych i 36 ściennych, planszowych, trójdzielnych i innych. Niektóre z nich przesłały nawet kilka projektów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować wszystkim firmom, które przesłały swoje kalendarze i pogratulować im udziału w konkursie. Wszak, biorąc przykład ze zmagań olimpijczyków (zimowe igrzyska jeszcze trwają) i zgodnie z przesłaniem barona Pierre de Coubertina - najważniejszy jest udział w zmaganiach i rywalizacji. Jej wyniki są sprawą ważną, ale wtórną.
Poniżej prezentujemy wykaz firm biorących udział w konkursie. Dla wyjaśnienia, nie wszystkie z nich zgłosiły się także do konkursu internetowego.

obejrzyj laureatów poprzednich lat
 
Firmy, które staną do współzawodnictwa w VIII edycji konkursu "Na najlepszy kalendarz branży TSL" to:  Polbod-Trans, Galaxy Transport, DSV, C.Hartwig Gdynia, Goodyear, SDV, Spedimex, Volvo, Renault Trucks, Siódemka, Dachser, Fracht FWO, DPD, California Trailer, Enterprise Logistics, DHL, Autosfera, Akademia Morska w Gdyni, Port Gdynia, Hellmann WL, Piro-trans, AP-Logistic, Koleje Mazowieckie, Emirates, MZA – Miejskie Zakłady Autobusowe, interLAN, Delta Trans, No Limit, Śląskie Centrum Logistyki, DB Schenker, PEKAES, Colliers, PLO SA, Polbrok, Agroland, Navitrans, Hecksher…

Dla zwolenników teorii spiskowych, kolejność ich wymieniania jest zupełnie przypadkowa.

redakcja portalu spedycje.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×