24 października 2017

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Konkurs Kalendarzy TSL w liczbach

Konkurs Kalendarzy TSL w liczbachDo ostatecznych rozstrzygnięć w VIII edycji konkursu "Na Najlepszy Kalendarz branży TSL" pozostał jeszcze tydzień. Wtedy to w  Tłusty Czwartek - 27 stycznia br. jury oceni i wybierze laureatów tegorocznego konkursu.
W dalszym ciągu trwa głosowanie w konkursie internetowym i co cieszy, w tym roku udało się uniknąć "kłopotów" z oddawaniem głosów, a raczej ich liczeniem. Nie potwierdziły się opinie niektórych internautów, którzy dawali wyraz swojemu niezadowoleniu z ubiegłorocznego głosowania.
Mało tego w tym roku w konkursie internetowym bierze udział najwięcej firm i najwięcej ich propozycji.
Dlatego warto zrobić małe podsumowanie tegorocznej edycji konkursu.


Przypominamy, iż wciąż można głosować w Internetowym Konkursie Kalendarzy…

Liczby konkursu
W tym roku 37 firm zgłosiło do konkursu - 56 kalendarzy w tym 20 biurkowych/osobistych i 36 ściennych, planszowych, trójdzielnych i innych. Niektóre z nich przesłały nawet kilka projektów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować wszystkim firmom, które przesłały swoje kalendarze i pogratulować im udziału w konkursie. Wszak, biorąc przykład ze zmagań olimpijczyków (zimowe igrzyska jeszcze trwają) i zgodnie z przesłaniem barona Pierre de Coubertina - najważniejszy jest udział w zmaganiach i rywalizacji. Jej wyniki są sprawą ważną, ale wtórną.
Poniżej prezentujemy wykaz firm biorących udział w konkursie. Dla wyjaśnienia, nie wszystkie z nich zgłosiły się także do konkursu internetowego.

obejrzyj laureatów poprzednich lat
 
Firmy, które staną do współzawodnictwa w VIII edycji konkursu "Na najlepszy kalendarz branży TSL" to:  Polbod-Trans, Galaxy Transport, DSV, C.Hartwig Gdynia, Goodyear, SDV, Spedimex, Volvo, Renault Trucks, Siódemka, Dachser, Fracht FWO, DPD, California Trailer, Enterprise Logistics, DHL, Autosfera, Akademia Morska w Gdyni, Port Gdynia, Hellmann WL, Piro-trans, AP-Logistic, Koleje Mazowieckie, Emirates, MZA – Miejskie Zakłady Autobusowe, interLAN, Delta Trans, No Limit, Śląskie Centrum Logistyki, DB Schenker, PEKAES, Colliers, PLO SA, Polbrok, Agroland, Navitrans, Hecksher…
X Polecamy artykuł:
Dajmy się zauważyć


Dla zwolenników teorii spiskowych, kolejność ich wymieniania jest zupełnie przypadkowa.

redakcja portalu spedycje.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×