23 lutego 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Wyniki VIII edycji Konkursu Kalendarzy TSL

Wyniki VIII edycji Konkursu Kalendarzy TSL
Konkurs rozstrzygnięty - znamy laureatów!
Akademia Morska w Gdyni, Siódemka i MZA – to zwycięzcy tegorocznej edycji Konkursu Kalendarzy branży TSL w kategorii kalendarz ściennych.
Spośród kalendarzy biurkowych i osobistych najwięcej głosów otrzymały kalendarze firm: Spedimex, Dachser i C.Hartwig Gdynia. W Konkursie Internetowym zwycięzcą okazał się PEKAES. Musieliśmy wybrać najlepszy kalendarz spośród aż 56 egzemplarzy, które Państwo do nas przysłali!
W rywalizacji o laur najlepszego kalendarza TSL wystartowało 37 firm. Bardzo nas cieszy, iż zainteresowanie konkursem było jeszcze większe niż w zeszłej edycji i nadesłali do nas Państwo tak wiele projektów.

Znamy laureatów konkursu internetowego

Jury w składzie: Adrian Furgalski (ZDG TOR), dr Mirosław Kaczmarek (PISiL), Aleksandra Knecht (ASCG PR), dr Józef Okulewicz (Politechnika Warszawska), Marek Ryszard Wojsławski (pasjonat i kolekcjoner kalendarzy we wszystkich formach) i Michał Bruszewski (redakcja spedycje.pl) po kilkugodzinnej dyskusji i wnikliwej ocenie przedstawionych propozycji zdecydowało wyróżnić kalendarze.


hm, ten gest to proszę o głos, czy jeszcze dwa pączki?

W kategorii kalendarz ścienny:
1 miejsce – Akademia Morska w Gdyni
2 miejsce – Siódemka
3 miejsce – MZA – Miejskie Zakłady Autobusowe (kalendarz ze zdj. Warszawy)

W kategorii kalendarz osobisty/biurkowy
1 miejsce (ex aequo) – Spedimex (kalendarz w wersji zeszytowej) i Dachser (pomysłowy kalendarz biurkowy)
2 miejsce – C.Hartwig Gdynia
3 miejsce – Dachser (kalendarz zeszytowy)


rany boskie, który by tu wybrać?

Do ósmej już edycji Konkursu na „Najlepszy kalendarz branży TSL”, którego inicjatorem jest prezes Andrzej Rusak swoje propozycje nadesłało aż 37 firm. Wśród nadesłanych prac były kalendarze ścienne, biurkowe w różnych formatach i osobiste, które stanowiły drugą kategorię. W sumie otrzymaliśmy 56 egzemplarzy różnych kalendarzy.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Mnogość projektów i pomysłów na kalendarze sprawiła, iż walka o zwycięstwo była bardzo zacięta. Naprawdę ciężko było wybrać zwycięzców i najchętniej zwycięstwo przyznalibyśmy wszystkim projektom, ale tak, jak to w konkursach bywa o sukcesie decydowały niuanse, które nie zawsze można zobaczyć na zdjęciach. Czasami trzeba dotknąć przedstawione propozycje, wręcz "powąchać", aby właściwie ocenić i ... wybrać laureatów.


... no i decyzje zapadły, sądząc po "mowie ciał"..kalendarz Akademii Morskiej - zwycięzca Konkursu
(jedna ze stron kalendarza Siódemki - 2 miejsce)


pomysłowy kalendarz Dachsera... zwycięzca w kategorii osobiste/biurkowe
obok Spedimexu

Poniżej wykaz firm, które nadesłały swoje kalendarze do konkursu. Niektóre po kilka edycji.
LOXX, Polbod-Trans, Galaxy Transport, DSV, C.Hartwig Gdynia, Godyear, SDV, Spedimex, Volvo, Renault Trucks, Siódemka, Dachser, Fracht FWO, Akademia Morska w Gdyni, Autosfera, California Trailer, Enterprise Logistics, DHL, Port Gdynia, Hellman, Pirotrans, DPD, AP-Logistic, Koleje Mazowieckie, Emirates, MZA, interLAN, Delta Trans, No Limit, Śląskie Centrum Logistyki, DB Schenker, PEKAES, Colliers, PLO SA, Polbrok, Agroland, Navitrans, Hecksher.

Wszystkim im dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do ... następnej, IX już edycji Konkursu "Na Najlepszy kalendarz branży TSL".


 redakcja

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×