27 lutego 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

IX edycja Konkursu "Najlepszy Kalendarz branży TSL"

IX edycja Konkursu "Najlepszy Kalendarz branży TSL"
W tym roku już po raz 9. wszystkich zainteresowanych zapraszamy do "Konkursu Kalendarzy Branży Transport Spedycja Logistyka".
Po raz kolejny zachęcamy wszystkie firmy branży TSL i "okołobranżowe" aby zgłosiły swoje kalendarze, bez względu na ich format, przeznaczenie i rodzaj wykonania do konkursu.
Wszelkie informacje o konkursie publikowane będą w specjalnej zakładce na portalu www.spedycje.pl . Zawierać ona będzie najistotniejsze informacje dotyczące konkursu np. regulamin udziału w konkursie.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jak zwykle „zgodnie z nową świecką tradycją w tłusty czwartek” w 2015 roku.

Regulamin konkursu

Przypominamy, że w ostatniej 8. edycji konkursu zwycięzcami w kategorii kalendarzy ściennych zostały propozycje nadesłane przez Akademię Morska w Gdyni, Siódemkę i MZA. Spośród kalendarzy biurkowych i osobistych najwięcej głosów otrzymały kalendarze firm: Spedimex, Dachser i C.Hartwig Gdynia. Natomiast w Konkursie Internetowym zwycięzcą okazał się PEKAES.
W poprzedniej edycji o laur najlepszego kalendarza TSL ocenialiśmy prace 37 firm Musieliśmy wybrać najlepszy kalendarz spośród aż 56 egzemplarzy, które Państwo do nas przysłali!
Bardzo nas cieszy, iż zainteresowanie konkursem było jeszcze większe niż w zeszłej edycji i w tym roku liczymy na jeszcze więcej.


Dlatego Szanowni Państwo

Już po raz 9. ogłaszamy konkurs „Na Najlepszy kalendarz branży TSL”
Zachęcamy ponownie tych, którzy brali już udział w naszym konkursie, ale namawiamy też wszystkie firmy jeśli będą miały kalendarze na rok 2015 do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Konkurs Kalendarzy Branży TSL organizuje portal www.spedycje.pl .
Do poprzednich edycji zgłaszało z reguły około 40 firm. Najwyższe noty otrzymały kalendarze, które nawiązywały do tradycji firmy, były praktyczne i funkcjonalne. W tym roku, podobnie jak w poprzedniej edycji będą dwie kategorie konkursowe: kalendarze ścienne i biurkowe/ osobiste, czyli np. książkowe, kieszonkowe, listkowe.

Kalendarze oraz pliki graficzne prezentujące kalendarze należy przekazać do 15.01.2015 do redakcji portalu spedycje.pl, na adres:
Arsped Sp. z o.o.
portal Spedycje.pl
ul. Matuszewska 14
03-876 Warszawa
z dopiskiem konkurs kalendarzy
o poprzednich konkursach...

Konkurs internetowy

Podobnie jak w latach poprzednich prosimy o przesłanie pliku graficznego, który powinien spełniać następujące warunki:
• wielkość maksymalna 600x600 pikseli
• waga: do 500 kB
• format: JPEG, GIF, PNG, FLASH, JavaScript
na adres mailowy konkurs@spedycje.pl

Ale uwzględniając doświadczenia poprzednich głosowań i opinie naszych czytelników, w tym roku Głosowanie w konkursie internetowym odbędzie się na innych zasadach. A jakich, dowiedzą się Państwo w przeddzień jego startu, czyli rozpoczęcia glosowania.

Podstawowy warunek głosowania pozostaje bez zmian - głosować będą mogli tylko internauci, którzy zapisali się (bądź zapiszą) do naszego newslettera i są aktywni w naszej bazie adresów.
Jednocześnie przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział firmy, których wizytówki są w naszej bazie (katalogu) firm.
Wszelkie pytania odnośnie warunków konkursu prosimy adresować na adres e-mail: konkurs@spedycje.pl.

redakcja portalu
www.spedycje.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×