21 lutego 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Głosowanie czas zacząć!

Głosowanie czas zacząć!
Rusza internetowy Konkurs na Najlepszy Kalendarz branży TSL 2015
Dzisiaj uruchamiamy w naszym portalu głosowanie, w którym będą Państwo mogli wybrać najpiękniejszy i najlepszy kalendarz branży TSL.
W internetowej wersji naszego konkursu wystartują: No Limit, Autosfera, Hellman Worldwide Logistics, CBRE, profiauto.pl, Poczta Polska, Optima, Exact Systems, Piro Trans, Port Gdynia, Śląskie Centrum Logistyki, Akademia Morska w Gdyni, SKM, JAS-FBG, Dachser, Gefco, Elokon, LOGIT, Enterprise Logistics i Scandinavian Express.
Już niebawem pełna galeria z możliwością oddania głosu. Ze względów bezpieczeństwa wprowadziliśmy specjalny system głosowania, który sprawi, iż konkurs będzie przejrzysty:GŁOSUJ NA NAJLEPSZY KALENDARZ!


Tym razem ze względów na prawidłowość głosowania, będzie wymagane potwierdzenia głosu przez aktywację specjalnego linku na wprowadzonym powyżej mailu. Po wprowadzeniu adresu nasz system głosowania przesyła do Państwa link potwierdzający głos. Państwa głos będzie aktywny i uwzględniony w sondzie po kliknięciu tego linku. Dziękujemy za głosowanie i udział w konkursie. Powyższe kroki bezpieczeństwa przedsięwzięliśmy z uwagi na to, że chcemy aby głosowanie było wiarygodne i przejrzyste – redakcja”

To komunikat, który przeczytają Państwo w miejscu możliwości oddania głosu. Po zagłosowaniu i wprowadzeniu swego maila prosimy o wejście do skrzynki odbiorczej, otwarcie wiadomości i potwierdzenie swojego głosu.
Konkurs na "Najlepszy kalendarz branży TSL"

Przypominamy również, że wciąż można nadsyłać fizyczne egzemplarze kalendarzy na IX edycję Konkursu.


Ze względu na zainteresowanie firm i prośby by wydłużyć czas przyjmowania projektów postanowiliśmy przychylić się Państwa propozycjom. Przedłużyliśmy termin zgłoszeń do końca stycznia.

Kalendarze można przesyłać na:
Arsped Sp. z o.o.
portal Spedycje.pl
ul. Matuszewska 14
03-876 Warszawa
z dopiskiem "konkurs kalendarzy"

W tegorocznej edycji konkursu również uwzględniamy dwie kategorie kalendarzy: kalendarze ścienne i biurkowe/ osobiste, czyli np. książkowe, kieszonkowe, listkowe a nawet w formie podkładki pod mysz (wszystkie projekty, które mogą funkcjonować na naszych biurka zostają zakwalifikowane do konkursu).

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×