21 lutego 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Najlepszy kalendarz branży TSL konkurs internetowy

Najlepszy kalendarz branży TSL konkurs internetowy
Na marginesie głosowania
Trwa głosowanie, już po raz szósty w konkursie internetowym, w którym to nasi czytelnicy wybiorą laureatów. Tym razem 12 firm zdecydowało się przedstawić swoje kalendarze i zdać się na głosy internautów.
Uwzględniając doświadczenia poprzednich głosowań i opinie naszych czytelników, w tym roku Głosowanie w konkursie internetowym odbędzie się na podobnych zasadach, jak w ubiegłym roku, czyli liczą się głosy tych internautów, którzy są lub zapiszą się do naszej bazy „newsletterowiczów”.
Każdy internauta, który zagłosuje na kalendarz jednej z firm otrzyma zwrotnie link z prośbą o potwierdzenie. I tylko po potwierdzeniu tego linka, głos zostanie zaliczony.

Głosowanie czas zacząć

Dlatego apelujemy do tych, którzy próbują głosować podając „fałszywe”, zmyślone adresy e-mailowe, aby dali sobie spokój i nie psuli zabawy.
Nie pomoże także zapisanie się i wypisanie z listy newslettera. System zapamiętuje adresy i nie daje możliwości powtórnego głosowania.


Stąd nasz apel do tych, którzy wezmą udział w głosowaniu, aby mieli świadomość że robią to na własną odpowiedzialność i zgadzają się na przysyłanie im naszego newslettera.
Organizatorzy konkursu, sami nie dopisują adresów do bazy, bo nie mają takiej możliwości.
redakcja

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×