18 sierpnia 2017

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Najlepszy kalendarz branży TSL konkurs internetowy

Najlepszy kalendarz branży TSL konkurs internetowyNa marginesie głosowania
Trwa głosowanie, już po raz szósty w konkursie internetowym, w którym to nasi czytelnicy wybiorą laureatów. Tym razem 12 firm zdecydowało się przedstawić swoje kalendarze i zdać się na głosy internautów.
Uwzględniając doświadczenia poprzednich głosowań i opinie naszych czytelników, w tym roku Głosowanie w konkursie internetowym odbędzie się na podobnych zasadach, jak w ubiegłym roku, czyli liczą się głosy tych internautów, którzy są lub zapiszą się do naszej bazy „newsletterowiczów”.
Każdy internauta, który zagłosuje na kalendarz jednej z firm otrzyma zwrotnie link z prośbą o potwierdzenie. I tylko po potwierdzeniu tego linka, głos zostanie zaliczony.


Głosowanie czas zacząć

Dlatego apelujemy do tych, którzy próbują głosować podając „fałszywe”, zmyślone adresy e-mailowe, aby dali sobie spokój i nie psuli zabawy.
Nie pomoże także zapisanie się i wypisanie z listy newslettera. System zapamiętuje adresy i nie daje możliwości powtórnego głosowania.


Stąd nasz apel do tych, którzy wezmą udział w głosowaniu, aby mieli świadomość że robią to na własną odpowiedzialność i zgadzają się na przysyłanie im naszego newslettera.
Organizatorzy konkursu, sami nie dopisują adresów do bazy, bo nie mają takiej możliwości.
redakcja

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×