27 lutego 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Co ma „Czerwony Kapturek” do naszego konkursu?

Co ma „Czerwony Kapturek” do naszego konkursu?
... na Najlepszy kalendarz branży TSL
Organizując konkurs, po raz dziesiąty w wersji „papierowej” i po raz szósty internetowy mieliśmy świadomość, że pomysłowość głosujących nie zna granic.
Ale tym razem przeliczyli się...
Nawet jeśli udało im się obejść „zabezpieczenia” wymagające linkowania (potwierdzającego prawdziwość adresu e-mail) po wpisie do bazy, adresy te są analizowane przez nas.
Dlatego informujemy internautę podpisującego się "czerwonykapturek...” w różnych kombinacjach i z rożnych IP, że jego pomysł na wygranie konkursu poprzez „nabijanie głosów”  nie ma szans powodzenia.

Najlepszy kalendarz branży TSL konkurs internetowy

Nie jest to jedyny przypadek próby manipulowania wynikami konkursu. Inni tworzą i wymyślają adresy zmieniając tylko imiona, bądź domeny, ale i z tym sobie poradzimy. Szkoda tylko, że konkurs z założenia stanowiący formę zaprezentowania poprzez kalendarze firmy i swojego rodzaju zabawę, niektórym dał asumpt do działań co najmniej nieładnych.
Jeszcze raz przypomnijmy, że głosować mogą internauci, którzy są lub zapiszą się do naszej bazy newsletterowej. Każdy z nich będzie mógł głosować tylko raz.
Stąd nasz apel do tych, którzy wezmą udział w głosowaniu, aby mieli świadomość że robią to na własną odpowiedzialność i zgadzają się na przysyłanie im naszego newslettera. I niech nie mają do nas pretensji, że oni tego nie zrobili, my też nie...
Niech sami odpowiedzą sobie na pytanie - kto ma dostęp do ich adresów firmowych...
My pozostawiamy to bez komentarza...
A konkurs trwa dalej...
Firmom, które jeszcze nie nadesłały kalendarzy „papierowych” przypominamy, że termin upływa 31 stycznia br.

Grzegorz Jabłoński

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×