14 grudnia 2019

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Rusza 12. edycja Konkursu Kalendarzy!

Rusza 12. edycja Konkursu Kalendarzy!

Zapraszamy wszystkie firmy z branży transportowo-spedycyjno-logistycznej do wzięcia udziału w już dwunastej edycji flagowego konkursu naszego portalu, “Konkursu Kalendarzy Branży Transport Spedycja Logistyka". Termin wysyłania kalendarzy upływa 2 lutego 2018 roku.

Już od 12 lat Spedycje.pl organizują konkurs na najbardziej atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne kalendarze we wszystkich formatach. W tym roku uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach: kalendarz ścienny oraz kalendarz biurkowy-osobisty oraz w plebiscycie internetowym, w którym to czytelnicy portalu będą decydować o wyborze najlepszych kalendarzy.

Kalendarze należy przekazać do 2 lutego 2018 do redakcji portalu spedycje.pl na adres:

Arsped Sp. z o.o.

portal Spedycje.pl

ul. Matuszewska 14

03-876 Warszawa

z dopiskiem konkurs kalendarzy.

Zachęcamy też do wzięcia w internetowym głosowaniu, które odbędzie się na naszym fanpage’u SpedycjePL. Udział możliwy jest po przesłaniu pliku graficznego, który powinien spełniać następujące warunki:

• wielkość maksymalna 600x600 pikseli

• waga: do 500 kB

• format: JPEG, GIF, PNG, FLASH, JavaScript

na adres mailowy konkurs@spedycje.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu tradycyjnie nastąpi w Tłusty Czwartek, który wypada dnia 8 lutego 2018 roku. Wybranych zostanie trzech laureatów, których kalendarze, wraz z sylwetką firmy, zostaną zaprezentowane w artykule na łamach portalu oraz na oficjalnym fanpage’u Spedycje.pl

Wszelkie pytania odnośnie warunków konkursu prosimy adresować na adres konkurs@spedycje.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wszystkie informacje na temat wydarzenia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu w zakładce Konkurs kalendarzy.Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×