29 stycznia 2020

Konfitury » Konkurs kalendarzy

12 edycja Konkursu Kalendarzy rozstrzygnięta!

12 edycja Konkursu Kalendarzy rozstrzygnięta!

Dwunasta edycja konkursu kalendarzy dla branży TSL dobiegła końca. Do biura naszej redakcji trafiły kalendarze od wszystkich przedstawicieli sektora logistycznego: firm transportowych, przewoźników kolejowych, spółek państwowych i prywatnych, agencji celnych czy spedycyjnych. Dziękujemy wszystkim za udział i cieszymy się, że możemy kontynuować tradycje obdarowania nagrodami i wyróżnienia tych, którzy cenią i estetykę, i funkcjonalność swoich kalendarzy.


Jury w składzie: dr Agnieszka Milczarczyk-Woźniak, koordynator merytoryczny studiów podyplomowych Agent Celny w Uczelni Techniczno- Handlowej im. Heleny Chodkowskiej oraz Juliusz Skurewicz z Polskiej Izby Spedycji i Logistyki wybrało trójkę finalistów z dwóch kategorii: ścienne oraz biurkowe-osobiste. Poniżej prezentujemy zwycięskie kalendarze:
Kalendarze ścienne:


  1. Crusar
  2. BUDMAT Transport Sp. z o. o.
  3. Bunasta Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Terramar Sp. z o.o.


Kalendarze biurkowe-osobiste:


  1. JAS FBG S.A.
  2. Kuehne + Nagel
  3. Spedimex Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Rusak Business Services

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział i wsparcie konkursu. Zapraszamy do dołączenia do przyszłej - już trzynastej! - edycji. A naszych czytelników zapraszamy na oficjalny fanpage Spedycje.pl, gdzie już w ten weekend ruszy internetowy konkurs kalendarzy, w którym to Wy będziecie decydować o wygranej!Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×