24 kwietnia 2018

Konfitury » Ludzie, pasje i ich opowieści

Po weselu się tak zdenerwowała, że skopała auta...

Po weselu się tak zdenerwowała, że skopała auta...... w sumie 7 samochodów, co spowodowało wgniecenia w karoseriach i zarysowania
Krakowscy policjanci znajdujący się w rejonie osiedla Szkolnego usłyszeli odgłosy awantury pomiędzy kobietą i mężczyzną. Postanowili sprawdzić, co się wydarzyło.
Okazało się, że dwoje ludzi, wracając z wesela, pokłóciło się z jakiegoś powodu – emocje były tak intensywne, że obydwoje nie zwracali uwagi na to, że znajdują się w miejscu publicznym i zaczęli wzajemnie siebie obrzucać pretensjami krzycząc. Podczas awantury kobieta postanowiła dać upust złości, kopiąc w zaparkowane w pobliżu samochody.
Policjanci, widząc uszkodzenia poinformowali kobietę, że popełniła przestępstwo i zostanie w związku z tym zatrzymana -  sprawczyni zareagowała wówczas agresją wobec funkcjonariuszy. To widocznie pogodziło awanturujących się gdyż solidarnie z nią, agresywny wobec interweniujących policjantów był także jej partner, który znieważył mundurowych i naruszył ich nietykalność osobistą, szarpiąc ich i odpychając.
Obydwoje (33 letni mężczyzna oraz 24 letnia kobieta) trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że wartość strat powstałych wskutek uszkodzeń samochodów sięga kwoty prawie 4.000 złotych.
Kobieta odpowie za uszkodzenie mienia, mężczyzna natomiast za znieważenie funkcjonariuszy i naruszenie ich nietykalności osobistej.
jagr./policja

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×