24 kwietnia 2018

Konfitury » Ludzie, pasje i ich opowieści

Procan głównym sponsorem wyprawy „PoDrodze – Azja”

Procan głównym sponsorem wyprawy „PoDrodze – Azja” Maluch Arkadego P. Fiedlera dotarł do Azji
Firma logistyczna Procan jest głównym sponsorem wyprawy Arkadego P. Fiedlera „PoDrodze – Azja”. W ramach projektu podróżnik przejedzie fiatem 126p z Puszczykowa pod Poznaniem przez całą Azję do Władywostoku. Maluch, któremu towarzyszy ekipa filmowa, będzie musiał pokonać 19 000 km, często w ekstremalnych warunkach. ‪Właśnie rozpoczął się azjatycki etap podróży – 12 czerwca maluch dotarł do Turcji.‬‬‬‬‬‬
Procan jest polską firmą logistyczną z nadzorem właścicielskim, zarządzaną przez Piotra i Małgorzatę Cieślińskich. – Projekt „PoDrodze – Azja” wspieramy nie tylko dlatego, że sami lubimy podróżować, ale też dlatego, że widzimy go jako trudną i skomplikowaną operację logistyczną, która musi być wcześniej dobrze zaplanowana i przygotowana – komentuje Piotr Cieśliński. Wyprawa jest relacjonowana na fanpage’u Procana na FB oraz na You Tube, gdzie regularnie pojawiają się ekskluzywne materiały filmowe z podróży.
„PoDrodze – Azja” to już kolejny projekt Arkadego P. Fiedlera, wnuka znanego polskiego podróżnika i pisarza. Wcześniejsze, czyli „PoDrodze – Polska” 2009 r. i „PoDrodze – Afryka” 2014 r., również zostały udokumentowane na filmach. Relacja z podróży przez Afrykę doczekała się również wydania książkowego pt. „Maluchem przez Afrykę”. W maju 2016 r. odbyła się jej premiera.
jagr.pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×