17 sierpnia 2017

Konfitury » Ludzie, pasje i ich opowieści

Procan głównym sponsorem wyprawy „PoDrodze – Azja”

Procan głównym sponsorem wyprawy „PoDrodze – Azja” Maluch Arkadego P. Fiedlera dotarł do Azji
Firma logistyczna Procan jest głównym sponsorem wyprawy Arkadego P. Fiedlera „PoDrodze – Azja”. W ramach projektu podróżnik przejedzie fiatem 126p z Puszczykowa pod Poznaniem przez całą Azję do Władywostoku. Maluch, któremu towarzyszy ekipa filmowa, będzie musiał pokonać 19 000 km, często w ekstremalnych warunkach. ‪Właśnie rozpoczął się azjatycki etap podróży – 12 czerwca maluch dotarł do Turcji.‬‬‬‬‬‬
Procan jest polską firmą logistyczną z nadzorem właścicielskim, zarządzaną przez Piotra i Małgorzatę Cieślińskich. – Projekt „PoDrodze – Azja” wspieramy nie tylko dlatego, że sami lubimy podróżować, ale też dlatego, że widzimy go jako trudną i skomplikowaną operację logistyczną, która musi być wcześniej dobrze zaplanowana i przygotowana – komentuje Piotr Cieśliński. Wyprawa jest relacjonowana na fanpage’u Procana na FB oraz na You Tube, gdzie regularnie pojawiają się ekskluzywne materiały filmowe z podróży.
„PoDrodze – Azja” to już kolejny projekt Arkadego P. Fiedlera, wnuka znanego polskiego podróżnika i pisarza. Wcześniejsze, czyli „PoDrodze – Polska” 2009 r. i „PoDrodze – Afryka” 2014 r., również zostały udokumentowane na filmach. Relacja z podróży przez Afrykę doczekała się również wydania książkowego pt. „Maluchem przez Afrykę”. W maju 2016 r. odbyła się jej premiera.
jagr.pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×