21 kwietnia 2018

Konfitury » Ludzie, pasje i ich opowieści

DHL Global Forwarding dla dzieci z Domu Dziecka

DHL Global Forwarding dla dzieci z Domu Dziecka DHL Global Forwarding, lider frachtu lotniczego i morskiego, wchodzący w skład Deutsche Post DHL Group - jak zapowiedział wcześniej - bierze czynnie udział w różnych biegach w Polsce, zbierając pieniądze na rzecz Domu Dziecka nr 9 w Warszawie.
Pracownicy DHL Global Forwarding wzięli udział już w 3 biegach: w sztafecie-maratonie w Warszawie, w Biegu Rzeźnika po górach oraz w triathlonie. Za każdy przebyty kilometr DHL Global Forwarding zobowiązał się przekazać 10 zł na Dom Dziecka.


DPD Polska wspiera Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Ponadto pracownicy oddziału DHL Global Forwarding w Warszawie, zorganizowali kiermasz - przygotowane własnoręcznie potrawy oraz usługi (np. trening personalny, sesja fotograficzna). Dzięki ich wsparciu na konto Domu Dziecka trafi dodatkowo ponad 1500 zł. Zebrane pieniądze pozwolą opłacić czterem podopiecznym kolonie w okresie letnim.


Jak podkreśla Marzena Guzicka, zastępca dyrektora Domu Dziecka nr 9 w Warszawie - dzieci pojadą do Dźwirzyna. Na obozie czeka ich wiele atrakcji - oprócz tradycyjnego plażowania i kąpieli morskich odbędą się zajęcia artystyczne oraz liczne konkursy. Każdy wyjazd jest dla naszych wychowanków szansą na regenerację sił, odreagowanie całorocznych stresów, ciekawe spędzenie czasu, nawiązanie nowych kontaktów rówieśniczych. Stąd nasze całoroczne zabiegi, aby zapewnić im możliwość wyjazdów letnich i zimowych. Wsparcie ze strony sponsorów jest  niezwykle cenne, umożliwia bowiem realizację naszych zamierzeń. Bez pomocy ze strony DHL Global Forwarding byłoby to całkowicie nierealne.
Krzysztof Bielica, prezes zarządu DHL Global Forwarding dodaje - To dopiero początek naszej akcji, przed nami kolejne biegi. Zbieramy pieniądze na szczytny cel. Nasza firma angażuję się w tego typu akcje już od wielu lat. Uśmiech na twarzach dzieci to największa nagroda i satysfakcja utwierdzająca nas w przekonaniu, że warto pomagać angażując w to czynnie naszych pracowników.
Odpowiedzialność Społeczna Biznesu jest jednym z głównych założeń misji DHL Global Forwarding. Firma łączy działalność biznesową z zaangażowaniem prospołecznym i prośrodowiskowym, stale wspomagając projekty przede wszystkim poświęcone dzieciom i młodzieży: m.in. Akcja „Pajacyk” z Polską Akcją Humanitarną, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Zespół Szkół 97 w Warszawie, Szlachetna Paczka w Łodzi.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×