23 czerwca 2018

Konfitury » Serwis wakacyjny

Wrześniowe podróże z legitymacją studencką

Wrześniowe podróże z legitymacją studencką Wrzesień to ostatni dzwonek na wakacyjny wyjazd przed powrotem na uczelnię. Wybierając podróż pociągiem, student może liczyć na 51% zniżki. Wystarczy ważna legitymacja studencka. Ulga łączy się z atrakcyjnymi ofertami, dzięki którym podróż pociągiem PKP Intercity będzie na miarę studenckiej kieszeni.
Już za parę dni uczniowie wrócą do szkolnych obowiązków.
Studenci mają jeszcze przed sobą miesiąc wakacji. Warto zatem skorzystać z atrakcyjnej oferty i wybrać się w podróż pociągami PKP Intercity. Na pokładach wszystkich krajowych pociągów przewoźnika obowiązują ulgi ustawowe, w tym zniżka studencka. Dzięki niej pasażerowie z ważną legitymacją studencką mogą podróżować aż o 51% taniej.


PKP Intercity uruchamia połączenie do Grodna

Podróż nad morze nawet za 24 zł

Wcześniejsze planowanie się opłaca. Studenci, którzy zaplanują podróż wcześniej i kupią bilet z wyprzedzeniem otrzymają dodatkowy rabat w ramach promocji Super Promo lub Wcześniej Taniej. Pierwsza obowiązuje na pociągi ekspresowe, a druga obejmuje przejazdy dowolną kategorią składów. Studenci, którzy upolują najtańszy bilet z puli Super Promo za podróż pociągiem Pendolino z Warszawy do Trójmiasta, Krakowa czy Katowic zapłacą jedynie 24 zł, do Wrocławia 29 zł, a do Jeleniej Góry niecałe 39 zł. Po wyprzedaniu najtańszych biletów studenci mogą liczyć na rabaty (30, 20 lub 10 %) w ramach oferty Wcześniej Taniej. W tym przypadku wysokość zniżki jest uzależniona od momentu zakupu biletu.

Taniej w każdy czwartek
Studenci, którzy nie zdążyli zaplanować wyjazdu z wyprzedzeniem, mają szansę zdobyć promocyjne bilety w najniższych cenach dzięki ofercie Biletowej Czwartkomanii. Promocja jest limitowana i dotyczy przejazdów w drugiej klasie określonymi pociągami EIP oraz EIC w wyznaczonych terminach i relacjach. Listę wybranych połączeń można znaleźć w każdy czwartek na stronie internetowej www.intercity.pl lub na facebookowym profilu przewoźnika. Składy objęte promocją odjeżdżają w ciągu 7 następnych dni – czyli od piątku do kolejnego czwartku.

Weekendowe podróże
Szukając pomysłu na weekend, warto zaplanować podróż pociągiem i skorzystać z oferty weekendowej PKP Intercity. Dzięki niej, podróżni będą mogli odwiedzić kilka miejsc w jednej cenie. Promocyjne bilety umożliwiają nieograniczone przejazdy pociągami od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 6:00 na terenie całej Polski. Cena Biletu Weekendowego w 2. klasie pociągów TLK i IC wynosi 79 zł. Natomiast Bilet Weekendowy MAX, uprawniający do przejazdu każdą kategorią składów PKP Intercity, w tym także Pendolino, kosztuje 154 zł.
X Polecamy artykuł:
Ivan Hofmann nowym CEO GLS w USA


Obsługę związaną z poszukiwaniem magazynu i negocjacji warunków umowy dla Royal Cement EU prowadzi firma doradcza Querco Property. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze i doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych.
- Warunki jakie oferuje firma 7R Logistic oraz doświadczenie we współpracy, która okazuje się wzorcowa również w dalszych etapach sprawiają, że deweloper jest godny polecenia dla klientów których obsługujemy. Potwierdzeniem okazuje się Royal Cement, który nie ma zarzutów co do współpracy i planuje powiększenie powierzchni wynajmu – komentuje Adam Nowacki, prezes zarządu Querco Property
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×