Sobota, 29 kwietnia 2017     Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

2 pijanych kierowców zatrzymanych

2 pijanych kierowców zatrzymanychW miniony weekend funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch pijanych kierowców.
W pierwszym przypadku funkcjonariusz SG, w czasie wolnym od służby, zauważył na drodze pomiędzy miejscowościami Braniewo – Żelazna Góra dziwnie poruszający się samochód, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusz natychmiast postanowił poinformować telefonicznie patrol SG z Grzechotek, który niezwłocznie przystąpił do kontroli drogowej pojazdu i wylegitymował osoby nim podróżujące. Jak się okazało, kierujący i pasażer próbowali jeszcze zmylić i przechytrzyć funkcjonariuszy zamieniając się miejscami. Jednak ich działania okazały się bezskuteczne. Prowadzący pojazd 51-letni kierowca Volkswagena w wydychanym powietrzy miał ponad 1,5 promila alkoholu.
Następnego dnia tj. 14 stycznia, tym razem na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, funkcjonariusz SG podczas odprawy granicznej zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki VW Golf. W tym przypadku 53-letni mieszkaniec regionu miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu.
X Polecamy artykuł:
PKP Cargo - dobre wyniki w marcu

Podróż 2 pijanych mężczyzn zakończyła się kolejno w KPP Braniewie i Bartoszycach
st.chor. SG Anna Luśnia
por. SG Mirosława Aleksandrowicz
rzecznik prasowy
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?