Piątek, 28 kwietnia 2017     Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Bezpieczne ferie ze Strażą Graniczną

Bezpieczne ferie ze Strażą GranicznąOkres zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży to doskonała okazja, aby bawiąc się, uczyć najmłodszych bezpiecznego zachowania się w sytuacjach, które mogą zdarzyć na co dzień każdemu. 
W ramach współpracy z samorządem lokalnym funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach odwiedzili siedem ośrodków kultury: w Rodnowie, Wojciechach, Łabędniku, Osiece, Tolko, Bezledach oraz Galinach, gdzie wypoczywały dzieci i młodzież.

W ramach akcji " Bezpieczne Ferie ze Strażą Graniczną" przeprowadzone zostały liczne gry i zabawy.  Omówiono zagrożenia na jakie najmłodsi są narażeni  w okresie zimowym oraz zasady bezpiecznego zachowania się, które mają ogromne znaczenie dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego. Wiele radości przyniósł obecnym pokaz tresury psa służbowego o imieniu Ikar zaprezentowany przez funkcjonariusza z Placówki SG w Bezledach. 

Na zakończenie zorganizowano dzieciom ognisko. Były pieczone kiełbaski, gorąca grochówka. Młodzi ludzie podziękowali funkcjonariuszom za poświęcony czas i edukacyjne spotkania.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?