Sobota, 29 kwietnia 2017     Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Toyota i Lexus odzyskane przez Straż Graniczną

Toyota i Lexus odzyskane przez Straż GranicznąFunkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej 22 lutego odzyskali Toyotę Land Cruser o wartości 250 tys. zł i Lexusa o wartości 35 tys. zł.
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie w trakcie kontroli granicznej sprawdzili, że auto, którym podróżuje obywatel Rosji jest poszukiwane i widnieje w kilku bazach danych jako utracone na terytorium Polski.
Okazało się, że 49-letni Rosjanin zakupił na raty samochód osobowy marki Toyota Land Cruser w Polsce, pojechał do Rosji i nie spłacał zobowiązań wynikających z umowy leasingowej. Wartość pojazdu to 250 tys. zł.


Audi A5 Coupe o wartości 250 tys. zł odzyskane przez Straż Graniczną

Natomiast na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze SG podczas sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu stwierdzili, że Lexus, którego kierowcą jest 60-letni Rosjanin widnieje w bazach danych do zatrzymania, ponieważ został skradziony w Moskwie. Wartość auta to 35 tys. zł.
X Polecamy artykuł:
Komfort klasy TIR

Kierowcy wraz z samochodami zostali przekazani funkcjonariuszom Policji w Braniewie, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawach.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?