21 maja 2018

Logistyka » Logistyka

SAS i Kuehne + Nagel przedłużają współpracę logistyczną

SAS i Kuehne + Nagel przedłużają współpracę logistycznąSAS Scandinavian Airlines (SAS Obsługa Techniczna) przedłużyła swój kontrakt z Kuehne + Nagel na globalne, zewnętrzne usługi logistyczne aż do 2020 roku.
Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel świadczy usługi z kilku, strategicznych lokalizacji na świecie i jest odpowiedzialna za międzynarodowy transport części zamiennych dla floty samolotów SAS. Całodobowa obsługa, siedem dni w tygodniu przez dokładnie 365 dni w roku gwarantuje terminowe dostawy części zamiennych, począwszy od silników lotniczych, aż do śrub okien kokpitu. Zespół pracowników Kuehne + Nagel dokonuje nieustannego przeglądu i optymalizacji łańcucha dostaw, co z kolei przekłada się na efektywne zmniejszanie kosztów związanych z transportem, a także skutkuje zwiększeniem wydajności całego procesu.




- Nasza współpraca z Kuehne + Nagel zapewnia sprawny i innowacyjny łańcuch dostaw, co jest niezwykle ważne w przypadku prawidłowego funkcjonowania linii lotniczych. W przemyśle lotniczym, opóźnienia lub błędy mogą przyczynić się do powstania bardzo wysokich kosztów, dlatego też rzetelność i profesjonalizm reprezentowany przez naszego operatora logistycznego stanowi niewątpliwe klucz do naszego sukcesu – powiedział Gustav Johansson, dyrektor strategiczny Związku SAS.
Jens Davidsen, dyrektor spedycji lotniczej z Kuehne + Nagel w Danii powiedział - Rozwiązania logistyczne dla przemysłu lotniczego mają strategiczne znaczenie dla Kuehne + Nagel. Złożone wymagania naszego partnera SAS, wymagają zastosowania zindywidualizowanych rozwiązań „od drzwi do drzwi”. Jest nam niezmiernie miło, że SAS postanowiła przedłużyć, trwającą od 2006 roku współpracę z Kuehne + Nagel aż o kolejne trzy lata. Z pewnością, stanowi to wynik ciężkiej pracy naszego zespołu ekspertów, a także długoterminowego zaangażowania oraz doświadczenia w przemyśle lotniczym.
Kuehne + Nagel rozwija i wdraża specjalne, dostosowane do przemysłu lotniczego rozwiązania dla producentów, firm leasingowych, linii lotniczych i usługodawców w zakresie produkcji, konserwacji, napraw, obsługi naziemnej oraz w czasie lotu.
jagr./K+N

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×