20 czerwca 2018

Logistyka » Logistyka

Kuehne + Nagel rozszerza współpracę z Alibaba.com

Kuehne + Nagel rozszerza współpracę z Alibaba.com na globalne usługi logistyczne
12 kwietnia br. Kuehne + Nagel podpisało porozumienie o współpracy z Alibaba.com., spółką Grupy Alibaba działającą dla sektora B2B, świadcząc globalne usługi  logistyczne klientom B2B na chińskim rynku e-commerce. Na mocy porozumienia, globalna sieć logistyczna oraz kompleksowe możliwości Kuehne + Nagel uzupełnią się z doświadczeniem firmy Alibaba w zakresie usług e-commerce dla B2B, aby móc zaoferować chińskim dostawcom najlepsze rozwiązania logistyczne dla e-commerce.
Od ponad roku, użytkownicy Alibaba.com z Chin mogli korzystać z rozwiązań opracowanych przez Kuehne + Nagel do wyceny i zamawiania transportu drogą lotniczą korzystając z systemu KN FreightNet na Alibaba.com. 
Współpraca bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach dla rynku e-commerce została również poszerzona o usługi wysyłania ładunków drobnicowych z wykorzystaniem transportu morskiego. Obecnie, to strategiczne partnerstwo obejmie bliższą współpracę pomiędzy gigantem rynku e-commerce, a Kuehne + Nagel w zakresie rozszerzenia zakresu usług logistycznych w przyszłości o różne kategorie transportu (lotniczy, morski, kolejowy, drogowy) oraz usługi magazynowania poza rynkiem chińskim.
Wong Siew Loong,  zarządzający regionem North Asia w Kuehne + Nagel, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani podpisując to porozumienie z Alibaba.com, połączymy doświadczenie i znajomość rynku e-commerce Alibaby z globalnymi możliwościami logistycznymi Kuehne + Nagel.
jagr./K+N

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×