22 stycznia 2020

Logistyka » Logistyka

V edycja Festynu Bezpieczna Trasa

V edycja Festynu Bezpieczna Trasa
20 maja 2017, Targ Węglowy, Gdańsk, godzina 12:00
Dmuchańce, interaktywne symulatory, miasteczko drogowe, pokazy ratownictwa, serwis rowerowy, darmowa wata cukrowa, malowanie buziek, scena z ciężarówki, koncert, konkursy, zabawy, nagrody i wiele więcej! Tak jednym tchem można opisać festyn rodzinny, które odbędzie się już 20 maja na Targu Węglowym w Gdańsku.
To już V edycja wydarzenia, które zostało tak ciepło przyjęte przez mieszkańców Gdańska i okolic, a z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

PKS Gdańsk-Oliwa SA dla mieszkańców Gdańska i okolic

Podczas Bezpiecznej Trasy, atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością nie zabraknie! W programie masa niespodzianek dla milusińskich oraz ich rodziców.
Celem akcji jest przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania oraz zwrócenie uwagi najmłodszych oraz ich opiekunów na to, jak bezpiecznie korzystać z dróg, ścieżek rowerowych i chodników. W związku z tym, termin eventu oczywiście nie jest przypadkowy. Już tylko miesiąc i początek upragnionych przez wszystkich wakacji będzie faktem, a to wiąże się ze wzmożonym ruchem turystycznym na drogach oraz niestety większą ilością wypadków.
Dodatkowo, podczas wydarzenia dostępna będzie darmowa stacja do serwisowania rowerów, dzięki czemu  fani rowerowych kółek będą mogli sprawdzić, zdiagnozować i podszlifować stan techniczny swoich jednośladów.
 Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały takie instytucje jak Policja, Straż Pożarna czy Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, których obecność pozwoli na przekazanie cennej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa drogowego.
Organizatorem wydarzenia jest PKS Gdańsk – Oliwa SA – czołowy pomorski gracz na rynku TSL. Na rynku od 1966 roku, od początku z centralą w Gdańsku. Obecnie firma posiada 15 oddziałów w całej Polsce i świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki.
Firma, od wielu lat realizuje liczne inicjatywy z zakresu CSR, w tym już po raz piąty akcję Bezpieczna Trasa.
Zapowiada się ciekawie? A to jeszcze nie koniec atrakcji! Przyjdźcie i przekonajcie się sami!
Tegoroczna Bezpieczna Trasa to również okazja do promowania zdrowego trybu życia, którą wspierać będą pomorskie ikony sportu – piłkarze ręczni z klubu Wybrzeże Gdańsk, z wicemistrzem świata Marcinem Lijewskim na czele!
20 maja 2017- Targ Węglowy w Gdańsku! Start o godzinie 12:00! Wstęp wolny!
jagr./PKS Gdańsk-Oliwa

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×