27 lutego 2020

Logistyka » Logistyka

Finsterwalder dołącza do grona najemców w MLP Unna

Finsterwalder dołącza do grona najemców w MLP Unna
Firma logistyczna z Türkheim wprowadza się do parku logistycznego MLP Unna. Finsterwalder Transport & Logistik będzie korzystać z 6200 mkw. powierzchni magazynowej

MLP Group negocjuje z kolejnymi, potencjalnymi najemcami, którzy są zainteresowani oferowanymi powierzchniami.

MLP Group podpisało kolejną umowę najmu w parku logistycznym MLP Unna w Niemczech. Firma Finsterwalder Transport & Logistik GmbH wykorzysta magazyn do celów cross dockingu. Obiekt został już przekazany klientowi. W transakcji pośredniczyła agencja Brockhoff. 

Finsterwalder Transport & Logistik GmbH jest firmą logistyczną z siedzibą w Türkheim w Niemczech. Specjalizuje się w usługach logistycznych, transportowych i magazynowych. Operacje transportowe realizuje na terenie całej Europy wykorzystując własną flotę około 260 nowoczesnych pojazdów. Współpracuje także z partnerami obsługującymi rynki zachodniej, wschodniej i południowej Europy. Firma oferuje jednocześnie przestrzeń magazynową w Türkheim (Allgäu), Halle / Saale i Gelsenkirchen w Zagłębiu Ruhry, a także w innych magazynach na terenie Niemiec.

- W szybkim tempie komercjalizujemy powierzchnię w parku logistycznym MLP Unna. To już druga umowa zawarta w ostatnim czasie, a kolejne są w trakcie negocjacji. Klienci dostrzegają i doceniają nasze elastyczne podejście oraz możliwość dopasowania oferowanych przestrzeni magazynowych do ich indywidualnych wymagań – podkreślił Patrick Kurowski, Country Manager MLP Group S.A. odpowiedzialny na rozwój parków logistycznych na rynku niemieckim i austriackim.

MLP Unna jest parkiem logistycznym położonym na działce o powierzchni 12,5 ha, Docelowa łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 60 tys. mkw. nowoczesnych magazynów. MLP Unna znajduje się w miejscowości Unna w Nadrenii Północnej-Westfalii w obszarze metropolitarnym Zagłębia Ruhry, który jest jednym z największych rynków logistycznych w Europie.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×