19 października 2019

Logistyka » Centra logistyczne

KDWT najemcą Distribution Park Sosnowiec

KDWT najemcą Distribution Park Sosnowiec
Nowym najemcą w Distribution Park Sosnowiec (DP Sosnowiec) została firma KDWT sp. z o.o. należąca do grupy kapitałowej Eurocash SA, która zajmie 4960 mkw. powierzchni magazynowej oraz 463 mkw. powierzchni biurowej. Zarządcą aktywów i nieruchomości, w imieniu właściciela DP Sosnowiec – Hines Global REIT, jest Hines Polska.
Umowa została zawarta na osiem lat. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.
Wybór DP Sosnowiec podyktowany był przede wszystkim strategiczną lokalizacją obiektu, dopasowaniem do potrzeb najemcy oraz elastycznością wynajmującego względem adaptacji i wykorzystania powierzchni.

Centrum Logistyczne Kraków-Kokotów

- Jest nam niezwykle miło powitać spółkę KDWT w gronie naszych najemców. Elastyczne podejście do jej oczekiwań oraz sprawna realizacja napiętego harmonogramu prac dostosowawczych, zgodnie z wymaganiami KDWT, pozwoliły nam pozyskać solidnego partnera biznesowego na kolejne 8 lat. Powierzchnia biurowo-magazynowa wynajęta przez KDWT w Distribution Park Sosnowiec spełnia najwyższe normy obowiązujące na dzisiejszym rynku nieruchomości logistycznych - mówi Kamil Kwiatkowski Leasing Manager Hines Polska.
- Mamy nadzieję, że umowa dotycząca powierzchni w DP Sosnowiec jest początkiem długofalowej współpracy Eurocash i Hines w całej Polsce - dodał Przemysław Iznerowicz, dyrektor w Hines Polska.
jagr./Hines

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×