23 lipca 2018

Logistyka » Centra logistyczne

Nowy projekt ESA Logistika w Radomiu

Nowy projekt ESA Logistika w RadomiuFirma ESA Logistika z początkiem maja rozpoczęła obsługę nowego klienta z branży tytoniowej w magazynie w Radomiu.
ESA Logistika, obecny od 7 lat w Polsce operator logistyczny, będący częścią Grupy Hitachi System Transport, systematycznie rozwija swoje operacje magazynowe w centralnej Polsce. Najnowszy projekt to już siódma lokalizacja ESA w tym regionie.
Na ponad 8 tyś. metrów kwadratowych nowo wybudowanej powierzchni, składowane są nietytoniowe materiały służące do produkcji papierosów.
Etap zatowarowania magazynu i rozpoczęcia właściwej operacji przebiegł na tyle sprawnie, że zarówno Klient jak i ESA logistika z nadzieją podchodzą do perespektywy rozszerzenia zakresu współpracy w duchu partnerskich relacji opartych na strategii win-win. 
ESA Logistika specjalizuje się w optymalizacji procesów magazynowania z wykorzystaniem japońskich technologii oraz metodyki Lean. W najbliższej przyszłości, w związku z dużym zainteresowaniem usługami 4PL świadczonymi przez ESA Logistika, planowany jest dalszy rozwój usług in-house oraz magazynowania w regionie.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×