19 grudnia 2018

Logistyka » Centra logistyczne

DSV Road rozwija się na Śląsku

DSV Road rozwija się na Śląsku

DSV Road, jeden z wiodących europejskich operatorów transportowych i logistycznych, rozpoczął działalność w nowym oddziale w Sosnowcu. Uruchomienie ponad 7 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w nowej lokalizacji pozwoliło tym samym na przeniesienie operacji z dotychczasowego oddziału operatora w Czeladzi. Oficjalne otwarcie nowego oddziału odbyło się 19 października.


Przeprowadzka do nowego obiektu została zakończona we wrześniu br., a obecnie oddział zlokalizowany w Panattoni Park Sosnowiec działa już na pełnych obrotach, oferując nową jakość zarówno dla przeszło 70 pracowników, jak i dla wszystkich klientów, obsługiwanych w ramach tej lokalizacji – mówi Jerzy Jach, dyrektor oddziału.-  Magazyn został zaprojektowany i wykonany łącząc wymogi standardów nowoczesnego magazynu do obsługi przesyłek cross dokowych, jednocześnie stwarzając optymalne warunki prowadzenia usług logistycznych typu składowanie. Do dyspozycji mamy obecnie 660 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 6480 mkw. powierzchni magazynowej z 31 dokami przeładunkowymi i bramą na poziomie 0. Dzięki możliwościom nowego obiektu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom jeszcze większą elastyczność w realizacji ich potrzeb transportowych. Oddział Sosnowiec to jednak przede wszystkim pozytywna energia ludzi, którzy na co dzień w nim pracują. Podsumowując - na Śląsku gotowi jesteśmy na nowe wyzwania.


Nowy oddział DSV Road w Sosnowcu zlokalizowany jest bezpośrednio przy trasie S1, w pobliżu autostrady A4, co zapewnia idealne połączenie z miastami południowej Polski oraz resztą kraju. Prowadzi on obsługę w zakresie spedycji międzynarodowej i krajowej oraz operacje magazynowe.Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×