23 stycznia 2019

Logistyka » Centra logistyczne

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

GEFCO, otworzyło swój trzeci magazyn z kontrolowaną temperaturą dedykowany dla branży medycznej. Obiekt znajduje się niedaleko lotniska Londyn-Heathrow w Wielkiej Brytanii i stanowi uzupełnienie dla magazynów GEFCO Forwarding zlokalizowanych we Frankfurcie oraz w Amsterdamie.


Otwarcie nowego obiektu o powierzchni blisko 1400 m2 oznacza wzmocnienie i poszerzenie kompetencji linii biznesowej GEFCO Freight Forwarding w sektorze medycznym. Magazyn odpowiada najwyższym standardom przechowywania produktów farmaceutycznych i posiada szeroki zakres regulacji temperatur: od pokojowej (od 15ºC do 25ºC), przez niskie (od 2ºC do 8ºC) aż do ujemnych (od -15ºC do -25ºC).


Nasza usługa wyróżnia się na rynku, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem hurtowym dla branży medycznej. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że działamy zgodnie z obowiązującymi w ich firmach standardami – powiedział Josette Wells, Dyrektor ds. Jakości GEFCO. Posiadanie brytyjskiej licencji Wholesale Dealer Authorisation umożliwia operatorowi obiektu przechowywanie leków dla ludzi i zwierząt oraz urządzeń medycznych w ramach świadczonych usług logistycznych i transportowych.


Rynek usług logistycznych dla branży medycznej zmienia się nieustannie i charakteryzuje go coraz większa złożoność. Wraz ze wzrostem liczby produktów wrażliwych na temperaturę oraz regulacji dotyczących ich transportu operatorzy muszą położyć większy nacisk na kontrolę i bezpieczeństwo usług. GEFCO już od wielu lat świadczy usługi dla branży medycznej, a otwarcie nowego magazynu w Wielkiej Brytanii potwierdza ciągłe inwestycje firmy w tym sektorze – powiedział Anthony Gunn, Wiceprezes GEFCO ds. Transportu Morskiego i Lotniczego.

X Polecamy artykuł:
Budowa węzła w Myślenicach

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×