17 stycznia 2019

Logistyka » Centra logistyczne

Nowy najemca w Panattoni Park Gliwice III

Nowy najemca w Panattoni Park Gliwice III
Firma Bel–Pol podpisała umowę najmu na ponad 4000 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Park Gliwice III. W procesie negocjacji warunków najmu doradzali eksperci z BSC Real Estate Advisors.

- Pracujemy dla firmy Bel-Pol na terenie całej Polski, dzięki czemu doskonale znamy wymagania jakie musi spełniać poszukiwana przez Bel-Pol powierzchnia magazynowa. W związku z rozwojem gliwickiego oddziału firmy Bel-Pol, zajmowany dotychczas obiekt przestał być wystarczający i zostaliśmy poproszeni o wsparcie w znalezieniu nowej powierzchni. Specyficzne wymagania najemcy wynikające z rodzaju składowanego towaru, zawęziły pole poszukiwań do obiektów o odpowiedniej ognioodporności i wystarczającej nośności posadzki. Finalnie klient wybrał ofertę Panattoni Park Gliwice III, gdzie wprowadził się z końcem lutego br. -
powiedział Robert Kowalkowski, Associate, BSC Real Estate Advisors

Firma Bel–Pol działa na polskim rynku od ponad 26 lat, będąc wiodącym dystrybutorem drzwi i podłóg zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dużych odbiorców sieciowych.

Panattoni Park Gliwice III zlokalizowany jest przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach, 3 km od węzła "Gliwice - Sośnica" łączącego autostrady A1i A4 oraz DK 44.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×