23 lipca 2019

Logistyka » Centra logistyczne

Powstaje 7R Park Kielce

Powstaje 7R Park Kielce
7R Park Kielce to projekt magazynowy klasy A, który powstanie przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 60 tys. mkw. i wysokości w świetle 10 m dostosowane do wysokiego składowania. W obiekcie zostaną zastosowane rozwiązania energooszczędne, m.in. oświetlenie LED. Budynek będzie posiadał wysoki standard ochrony przeciwpożarowej. Oddanie do użytku 7R Park Kielce planowane jest na 1 kwartał 2019 roku.

- Rozpoczęliśmy realizację naszej najnowszej inwestycji w województwie świętokrzyskim. Dużym atutem nowo powstającego magazynu jest lokalizacja – obiekt położony będzie przy drodze ekspresowej i węźle komunikacyjnym, blisko centrum miasta, co zapewnia dostępność do wykwalifikowanej siły roboczej i dogodny dojazd. Tak jak w naszych poprzednich projektach wychodzimy naprzeciw indywidualnym wymaganiom najemców umożliwiając m.in. dostosowanie obiektu do prowadzenia lekkiej produkcji czy też operacji logistycznych poprzez zapewnienie udogodnień takich jak ponadstandardowa liczba doków. Obserwujemy duże zainteresowanie wynajmem powierzchni na terenie inwestycji i już niebawem będziemy mogli poinformować o pierwszych transakcjach najmu – komentuje Maciej Krawiecki, leasing director 7R SA.

Deweloper 7R w 2018 roku stawia na intensywny rozwój. Obecnie w realizacji posiada 400 000 mkw. na terenie całej Polski. Wśród realizacji znajdują się zarówno inwestycje typu Big Box jak i obiekty typu Small Business Unit, które wejdą w skład sieci 7R City Flex.

Źródło: Materiały prasowe 7R SA

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×