23 marca 2019

Logistyka » Centra logistyczne

7R rozpoczyna współpracę z Kajima Poland

7R rozpoczyna współpracę z Kajima Poland
7R, ogólnopolski deweloper specjalizujący się w dostarczaniu powierzchni magazynowych i logistycznych na wynajem, powierzył realizację inwestycji 7R Park Wrocław firmie Kajima Poland.

7R Park Wrocław to jeden z najnowszych projektów dewelopera położony w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. W ramach inwestycji powstanie obiekt magazynowy klasy A o powierzchni 23 000 mkw. Jego budowę wraz z wykonaniem całej infrastruktury towarzyszącej deweloper zdecydował się zlecić firmie Kajima Poland. To pierwszy projekt, przy którym firmy mają okazję współpracować.

- Pozytywny wynik prekwalifikacji, którą zwykle przeprowadzamy przed dopuszczeniem generalnego wykonawcy do przetargu, duże doświadczenie w realizacji obiektów magazynowych i przemysłowych oraz korzystna oferta złożona w postępowaniu przetargowym zadecydowały o wyborze firmy Kajima Poland na generalnego wykonawcę naszego kolejnego projektu.  Liczę, że będzie to dobry początek długiej i owocnej współpracy między naszymi firmami
- mówi Ryszard Gretkowski, wiceprezes 7R SA.

Wywodząca się z Japonii Kajima Poland jest obecna na polskim rynku od 2001 roku i zatrudnia ponad stu pięćdziesięciu pracowników w oddziałach we Wrocławiu i w Warszawie. Specjalizuje się w projektach kubaturowych, w tym logistyczno – magazynowych, produkcyjnych oraz przemysłowych.

- Rozpoczęcie współpracy z 7R SA przy budowie inwestycji 7R Park Wrocław potwierdza i umacnia pozycję Kajima Poland jako generalnego wykonawcy na polskim rynku. Cieszymy się, że kolejna firma zauważyła i doceniła nasze kilkunastoletnie doświadczenie. Mamy nadzieję, że nasza kadra menadżerów i inżynierów specjalizujących się w tego typu przedsięwzięciach, zyska zaufanie nowego klienta. Wierzę mocno,  że obecna realizacja jest wstępem do stałej współpracy z 7R SA – mówi Maciej Runkiewicz, wiceprezes Kajima Poland.

Prace nad wrocławskim obiektem będą przebiegały etapowo. W pierwszym, już rozpoczętym etapie, powstanie około 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Jego zakończenie zaplanowane jest na luty 2019 r.
X Polecamy artykuł:
Bułka z ... papierosami


- W obiekcie zaplanowaliśmy dodatkowo udogodnienia dla najemców takie jak energooszczędne oświetlenie LED, dodatkowe doświetlenie stref przydokowych czy zwiększoną odporność ogniową budynku, która wyniesie ponad 4 000 MJ/mkw. - wymienia Waldemar Paszko, Project Management Director 7R SA.

Kolejny etap budowy rozpocznie się po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń i również będzie go realizować firma Kajima Poland.
jagr./pr


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×