22 lipca 2018

Logistyka » Flota samochodowa

Citroen Polska, Communauto oraz Egis

Citroen Polska, Communauto oraz Egis... łączą siły, aby wdrożyć w Warszawie system samoobsługowej wypożyczalni samochodów
Grupa PSA – drugi co do wielkości producent samochodów w Europie, za pośrednictwem swojej spółki Citroën Polska, wspólnie z Communauto, największym operatorem usług carsharingu w Ameryce Północnej oraz Egis, europejskim operatorem inteligentnych rozwiązań mobilnych, z przyjemnością oznajmiają, iż zostały wspólnie wybrane przez władze miasta stołecznego Warszawy jako kandydaci w koncesji na świadczenie usług typu carsharing na terenie miasta. W najbliższych tygodniach  będziemy mogli przedstawić swój projekt w celu uzyskania koncesji na realizację elastycznego, dostępnego w każdej chwili na żądanie, samoobsługowego systemu wypożyczania samochodów.


Carsharing – Europa tanio i bez granic

Egis wprowadza inteligentne usługi w miastach na całym świecie. Firma jest operatorem szeregu rozwiązań w zakresie zarządzania ruchem drogowym, parkowania na ulicach, ładowania pojazdów elektrycznych, wypożyczalni rowerów oraz elektronicznego poboru opłat. Korzystając z istniejącej już struktury oraz doświadczeń w zakresie wspomagania mobilności zdobytych na rynku polskim i na całym świecie, Egis może zaproponować kompleksową ofertę wszystkich najnowszych usług, których można się wkrótce spodziewać w Polsce.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×