24 czerwca 2018

Logistyka » Flota samochodowa

Nowi klienci i 7500 samochodów we flocie

Nowi klienci i 7500 samochodów we flocie... Getin Fleet na koniec I kw. 2017 r.
W marcu 2017 roku flota finansowana i zarządzana przez Getin Fleet urosła do 7500 samochodów. Firma jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek CFM na polskim rynku, co potwierdzają wyniki na koniec 2016 roku. Kluczem do sukcesu jest zaufanie klientów, których grono ostatnio powiększyło się m.in. o tak prestiżowe marki jak Bank Gospodarstwa Krajowego i Budimex.
Od początku istnienia, czyli od 2013 roku firma notuje dynamiczny rozwój. Rok 2015 zakończyła z wynikiem 4182 pojazdów, a kolejnym imponującym sukcesem było powiększenie posiadanej floty w 2016 roku o ponad 2500 następnych samochodów. 


2016 rok rekordowy dla polskiego rynku leasingu

W minionym roku spółka koncentrowała się na rozwoju jednego z flagowych produktów Spółki – leasingu mobilnego. Autorskie rozwiązanie dedykowano dla przedsiębiorców, którzy posiadają niewielką flotę samochodową lub nawet jeden pojazd. Leasing mobilny łączy wynajem z serwisowaniem pojazdu i pozwala właścicielom firm z sektora MSP korzystać z możliwości finansowych, jakie oferuje wynajem długoterminowy. To m.in. popularność tego rozwiązania przyczyniła się do intensywnego wzrostu liczby pojazdów we flocie Getin Fleet.
- Na przestrzeni 2016 r. liczba zarządzanych przez nas aut urosła o bezprecedensowe 65 proc. Ten wynik jest powodem do dumy, zwłaszcza na tle rynku, który w tym samym okresie odnotował zmianę na poziomie 11,5 proc. – mówi Tomasz Ślepowroński, prezes Getin Fleet. Dużą dynamikę rozwoju działalności Getin Fleet kontynuuje również w I kw. 2017 r., kiedy liczebność floty pod opieką firmy przekroczyła 7500 aut. Tendencję wzrostową widać w liczbie rejestracji nowych pojazdów w Getin Fleet, która w trzech pierwszych miesiącach wyniosła ponad 1000 pojazdów.
Nowi klienci
Rok 2017 przyniósł również sukcesy w powiększaniu liczby klientów spółki Getin Fleet. Do grona korzystających z usług firmy dołączyły m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Budimex SA.
Bank Gospodarstwa Krajowego jest jedyną taką instytucją w Polsce – państwowym bankiem rozwoju. Getin Fleet zwyciężył w przetargu publicznym rozstrzygniętym w lutym 2017 roku i w ramach usługi wynajmu długoterminowego dostarczy do BGK 40 nowych samochodów.
Getin Fleet został również dostawcą usługi wynajmu długoterminowego dla spółek z grupy Budimex SA, tworzących jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jej budowana od wielu lat flota liczona jest aktualnie w setkach pojazdów.
- Źródłem naszego sukcesu jest satysfakcja Klientów, dlatego dziękuję im za zaufanie. Wynajem długoterminowy pomaga firmom optymalizować koszty finansowania samochodów służbowych, a powierzenie opieki nad flotą zewnętrznym specjalistom pozwala pracownikom skupić się na pracy i na generowaniu przychodów dla swoich pracodawców. Szczególną rolę odgrywa tu doświadczenie i motywacja zespołu firmy oraz indywidualne spojrzenie na potrzeby Klienta. Jestem pewien, że Getin Fleet, jako profesjonalna i ambitna spółka, jest w stanie zapewnić wszystkie te wartości – podsumowuje Tomasz Ślepowroński.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×