21 września 2018

Logistyka » Flota samochodowa

Scania wysyła rekordową dostawę pojazdów hybrydowych do Norwegii

Scania wysyła rekordową dostawę pojazdów hybrydowych do Norwegii

140 autobusów Scania zostanie dostarczonych do odbiorcy z regionu Kristiansand, znajdującego się na południowy zachód od Oslo. Pojazdy zostaną objęte usługą Scania Fleet Care. W ramach usługi Scania bierze pełną odpowiedzialność za przeglądy i naprawy pojazdów. Wszystkie autobusy mogą być zasilane biodieslem, a 70 spośród nich ma napęd hybrydowy. To największa do tej pory dostawa pojazdów hybrydowych Scania dla pojedynczego odbiorcy.


W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zrównoważonych rozwiązań transportowych. Równocześnie rozwijamy wiele z nich, co pomaga nam spełnić wymagania różnorodnych nabywców – komentuje Karin Rådström wiceprezes odpowiedzialna za autobusy i autokary w Scania.


Dostawa obejmuje autobusy Scania Citywide LE Suburban Hybrid, Scania Citywide LE Suburban oraz Scania Higer A3, każdy z kilkoma wariantami wyposażenia. Wszystkie pojazdy mogą być napędzane biodieslem. Autobusy rozpoczną pracę w lipcu 2018 r. w firmie Boreal Buss prowadzącej przewozy na rzecz Agder Kollektivtrafikk, jednostki samorządowej zarządzającej transportem publicznym. Boreal Buss eksploatuje już na terenie Norwegii 170 autobusów Scania.


Umowa obejmuje 7-letni kontrakt obsługowo-naprawczy zawarty w ramach Scania Fleet Care.


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×