23 lipca 2019

Logistyka » Flota samochodowa

Śmieciarki Scania CNG dla Kom-Eko S.A.

Śmieciarki Scania CNG dla Kom-Eko S.A.
Kom-Eko S.A. dba o czystość w Lublinie i gminach ościennych od ponad 20 lat. Właściciele firmy konsekwentnie inwestują w rozwiązania spełniające wysokie wymogi środowiskowe.

We flocie przedsiębiorstwa znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane CNG. Pięć kolejnych pojazdów Scania zasilanych gazem zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku.

„Razem dla jutra” to hasło będące motywem przewodnim działań firmy Kom-Eko S.A., które koncentrują się głównie w Lublinie i jego okolicach. Tym samym mają bezpośrednie przełożenie na codzienne życie jego mieszkańców.

– Naszym celem jest stałe podnoszenie standardu oferowanych usług. Pragniemy być postrzegani jako lider jakości w branży oczyszczania, odbioru i zagospodarowania odpadów. Myślimy nowocześnie i znamy wagę dzisiejszych decyzji, które wpływają na przyszłe pokolenia. Zainwestowaliśmy w pojazdy Scania zasilane gazem ponieważ ten wybór jest korzystny na wielu poziomach: ekologicznym, ekonomicznym i społecznym. Scania jest dla nas rzetelnym partnerem na drodze do zrównoważonego transportu – komentuje Marek Karczewski, dyrektor ds. handlowych i realizacji usług Kom-Eko S.A.

Wydane pojazdy Scania P340 to śmieciarki o napędzie alternatywnym CNG. Pojazdy zostały wyposażone w trzy osie, z tylną osią skrętną, dzięki czemu są bardzo zwrotne w wąskich, miejskich uliczkach. Każda ze śmieciarek posiada zbiorniki CNG o pojemności 8x118 czyli 944 dm3, dzięki którym może poruszać się od 4 do 5 dni bez przerwy.

jagr./ScaniaPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×