22 czerwca 2018

Logistyka » Produkty dla TSL

Forum telematyczne

Forum telematycznePolska od lat zajmuje pozycję lidera w europejskim transporcie drogowym. Konkuruje z tak wysoko rozwiniętymi technologicznie rynkami, jak Niemcy, Francja czy Belgia. Chcąc utrzymać pozycję, polscy transportowcy są zmuszeni do ciągłego wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Warto się zatem dowiedzieć, jakie rozwiązania są w stanie im pomóc.
8 listopada podczas Targów TransPoland odbędzie się jedyne w swoim rodzaju Forum, poświęcone zagadnieniom telematyki, IT i przyszłości transportu drogowego w Polsce: “IT & Telematyka w branży TSL: Innowacyjne formy zarządzania biznesem”.


Telematyka i oszczędności w zarządzaniu flotą

Ponad 3-godzinne spotkanie będzie wyjątkowe ze względu na merytoryczną treść, jaką zaprezentują słuchaczom pionierzy IT i telematyki transportu: Transics, Transmetrics, Trans.eu, Timocom, Teleroute, Cargo.PL, PLUSGPS, Soloplan i Marcos-Bis.
- Na rynku TSL istnieje wiele inteligentnych rozwiązań, które wspierają nie tylko rozwój floty ciężarowej, ale również sprzedaż usług transportowych. Warto je poznać i dowiedzieć się, jak te rozwiązania można zastosować we własnej firmie - mówi Tomasz Chmielewski z TelematicWorld.com.
Podczas Forum zostaną poruszone takie zagadnienia, jak rozwiązania chmurowe w obsłudze łańcucha dostaw, wpływ automatyzacji na telematykę i optymalizację pracy w firmie, integracja systemów i zyski z Big Data.
TelematicWorld, merytoryczny moderator Forum, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do bezpłatnego udziału w charakterze słuchacza.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×