22 czerwca 2018

Logistyka » Produkty dla TSL

Izba Gospodarki Elektronicznej z nowymi firmami członkowskimi

Izba Gospodarki Elektronicznej z nowymi firmami członkowskimiDo grona firm zrzeszonych pod auspicjami Izby Gospodarki Elektronicznej dołączyły Gospy.pl oraz Kwanko.
- Przystąpienie do e-Izby pozwoli nam podzielić się doświadczeniem zdobytym w trakcie prowadzenia kilku sklepów internetowych, które odniosły sukces potwierdzony tytułem  e-Gazeli Biznesu – przez trzy lata z rzędu. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w budowaniu biznesu internetowego od podstaw, zarówno w modelu B2C jak i B2B. Znamy problemy, jakie dotykają nowe firmy wchodzące na rynek e-commerce. Chcemy podzielić się doświadczeniem oraz wnieść nowe pomysły dotyczące pożądanego kierunku rozwoju branży e-commerce w Polsce – mówi Jarosław Gaładyk - właściciel Gospy.pl.


Nowa wersja bezpłatnej aplikacji dla spedytorów

Kwanko przystępuje do  Izby Gospodarki Elektronicznej gdyż chce aktywnie współpracować w procesie kształtowania i rozwoju polskiej branży e-commerce. Chcemy brać udział w edukacji konsumentów oraz firm. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu w Polsce i na świecie –  Michał Sołtys, Regional Director Central & Eastern Europe, Kwanko.
Firma Gospy.pl przedstawia najlepszą w Polsce ofertę sprzętu detektywistyczno-szpiegowskiego. Jakość naszych usług została potwierdzona nagrodą e-Gazeli Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu przez trzy kolejne lata (2014-2016). Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych (B2C) oraz detektywów, agencji detektywistycznych i innych przedsiębiorstw (B2B). Zapewniamy wiedzę i konsultację ekspertów na każdym etapie zamówienia – od pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu, przez proces instalacji i użytkowania. Dbamy o najwyższą jakość produktów przeprowadzając wewnętrzne testy kwalifikujące każdy egzemplarz pod kątem sprawności i niezawodności. Wyróżnia nas dbałość o natychmiastową realizację zamówień oraz szeroki wachlarz możliwości doręczenia produktu do odbiorcy. Za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych staramy się zapewnić indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi naszym Klientom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.gospy.pl oraz salonu firmowego w Warszawie.
Kwanko  - lider w branży performance marketingu. Międzynarodowa grupa, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu online, współpracująca z ponad 150 tysiącami wydawców na całym świecie. Ma na swoim koncie ponad 6000 kampanii. W 2015  Grupa Kwanko zrealizowała dla swoich klientów 30 milionów sprzedaży, 82 milionów leadów oraz wygenerowała ponad 8 miliardów wizyt. Kwanko realizuje wielokanałowe kampanie web i mobile, które są nastawione na generowanie rezultatów i rozliczane za efekt (np. sprzedaż). Dzięki Kwanko podmioty e-commerce mają dostęp do wydawców w Polsce i na całym świecie, pozyskują nowych klientów, dynamizują sprzedaż w Polsce oraz mogą zrealizować ekspansję międzynarodową.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×