22 czerwca 2018

Logistyka » Produkty dla TSL

Decathlon i Uber dołączyli do Izby Gospodarki Elektronicznej

Decathlon i Uber dołączyli do Izby Gospodarki ElektronicznejDecathlon, Uber i Jarsa Sp.z.o.o. to nowe firmy,  które w styczniu 2017 roku przystąpiły do Izby Gospodarki Elektronicznej. e-Izba zrzesza obecnie prawie 200  podmiotów wśród nich są właściciele sklepów internetowych, firmy świadczące e-usługi, producenci oraz dystrybutorzy.
Dziękujemy za przyjęcie Decathlon w poczet członków Izby Gospodarki Elektronicznej. Cieszymy się, że będziemy mieli wkład w tworzenie wartości dodanej dla polskiego e-commerce. Jako sklep jesteśmy zainteresowani przede wszystkim działaniami legislacyjnymi e-Izby oraz edukacyjnymi -  mówi Jakub Gierszyński, Dyrektor e-commerce, Decathlon.
Od ponad dwóch lat pomagamy wprowadzać polskie miasta w ruch, a 2017 jest dla nas rokiem, w którym rozszerzamy naszą ofertę e-commerce o nowe obszary – mówi Kacper Winiarczyk, Dyrektor Generalny Ubera w Polsce. Dlatego cieszę się, że rozpoczynamy ten rok jako członek Izby Gospodarki Elektronicznej, instytucji która rozwija branżę zarówno poprzez działania edukacyjne, jak i organizacyjne. Wierzymy, że doświadczenie, które zdobyliśmy na ponad 80 światowych rynkach może być inspiracją dla innych członków e-Izby, a my sami będziemy mogli uczyć się od najlepszych – dodaje Winiarczyk.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×