19 sierpnia 2017

Logistyka » Produkty dla TSL

VITRONIC otwiera nowy oddział w Polsce

VITRONIC otwiera nowy oddział w Polsce Globalny lider w zakresie technologii ruchu drogowego i automatyzacji logistyki otwiera polską w Kędzierzynie-Koźlu.
Nowe biuro jest prowadzone przez prezesa Michała Żuchorę i będzie skupiało się na wzmacnianiu relacji z klientami oraz na organizacji działań serwisowych w Polsce i Europie Wschodniej. VITRONIC jest światowym liderem w rozwoju systemów wizyjnych w przemyśle i automatyzacji logistyki, jak również w technologii ruchu drogowego. Była to pierwsza firma, która otrzymała niemiecką certyfikację dla laserowo skanującego systemu do pomiaru prędkości i jest dostawcą technologii poboru opłat dla ciężarówek w Niemczech - największej sieci opłat drogowych na świecie. VITRONIC posiada swoje siedziby w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także międzynarodową sieć partnerów.
Nowa filia w Polsce jest zlokalizowana w Kędzierzynie-Koźlu, w południowej części kraju, pomiędzy dużymi miastami - Wrocławiem i Krakowem, blisko granicy z Czechami. Poza prezesem Michałem Żuchorą, zespół składa się z inżynierów i wyspecjalizowanej administracji biurowej. Będą oni blisko współpracować z policją, strażą miejską, zarządcami dróg, uniwersytetami, urzędami miast i klientami w sektorze przemysłu i logistyki. Nowe biuro będzie mieć również bliskie relacje z oddziałem serwisowym firmy VITRONIC w Poczdamie. - Jestem zadowolony, że jesteśmy częścią międzynarodowej firmy VITRONIC. Nowo otwarte biuro jest wyraźnym sygnałem, że polski rynek jest dla nas ważny. Dzięki temu będziemy mogli być bliżej klientów w Polsce i w sąsiednich państwach - powiedział prezes VITRONIC Machine Vision Polska, Michał Żuchora.
VITRONIC jest światowym liderem w przemysłowych systemach wizyjnych. Zarządzana przez właściciela grupa firm rozwija innowacyjne produkty i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla rozwiniętej branży automatyzacji przemysłu i logistyki oraz w technologii ruchu drogowego.
Z ponad 30-letnim doświadczeniem VITRONIC proponuje unikalny portfel systemów i oprogramowania, dotyczących opartej na zdjęciach i czujnikach kontroli jakości, identyfikacji, technologii ruchu drogowego oraz pobierania opłat drogowych. Nasza baza klientów obejmuje tak słynne marki jak BMW, Daimler, DHL, UPS, IBM, Toll Collect, Fresenius czy Sanofi, a także sektory publiczne i ministerstwa.
Systemy kontroli firmy VITRONIC w znacznym stopniu uczestniczą w poprawie jakości i efektywności produkcji przemysłowej. W centrach logistycznych i na lotniskach transportowych na całym świecie, rozwiązania automatycznej identyfikacji firmy VITRONIC umożliwiają kompletny proces kontroli i przejrzystości w zakresie identyfikacji i przetwarzania danych dotyczących dostaw.
W sektorze technologii ruchu drogowego VITRONIC oferuje wysokiej jakości rozwiązania zapewniające większe bezpieczeństwo na drogach i poprawiające przepływ użytkowników.
Od powstania w 1984 roku VITRONIC stale się rozwija i obecnie reprezentowana jest przez ponad 700 pracowników na czterech kontynentach. VITRONIC oferuje wsparcie swoim międzynarodowym klientom poprzez swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii, jak również poprzez globalna sieć partnerów sprzedażowych i serwisowych.
Systemy VITRONIC są rozwijane i produkowane w głównej siedzibie firmy w Wiesbaden.
Źr. Centrum Prasowe PAP

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×