24 września 2018

Logistyka » Produkty dla TSL

Goodyear przejmie Ventech Systems od Grenzebach Maschinenbau

Goodyear przejmie Ventech Systems od Grenzebach Maschinenbau

Goodyear Tire & Rubber Company przejmie od spółki Grenzebach Maschinenbau GmbH firmę Ventech Systems GmbH, lidera w dziedzinie technologii zautomatyzowanej kontroli stanu opon.


Goodyear wykorzystuje olej sojowy do produkcji opon


Ventech Systems  z siedzibą w Dorsten w Niemczech, dostarcza innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Firma powstała w 2006 roku. Oferuje w pełni zautomatyzowany system kontroli stanu opon, który w szybki i łatwy sposób mierzy ciśnienie w oponie, głębokość bieżnika oraz ciężar pojazdu. System jest stosowany w autobusach, samochodach ciężarowych, osobowych i innych pojazdach.


Przez ostatnie trzy lata, pion Goodyear Proactive Solutions współpracował z Ventech Systems nad zintegrowaniem ich systemu gromadzenia i analizy danych z naszym systemem zarządzania flotą - powiedział Christopher Helsel, wiceprezes Goodyear i dyrektor ds. technicznych.


Goodyear i Ventech Systems to firmy kierujące się innowacyjnością. - powiedział Andreas Pietsch, dyrektor generalny Ventech Systems. - Pozycja rynkowa Goodyeara umożliwi Ventech Systems dalszy rozwój na globalnym rynku. Cieszymy się z możliwości wsparcia klientów tego uznanego na rynku producenta opon naszą wyjątkową technologią, która optymalizuje procesy, wydajność biznesową i poprawia bezpieczeństwo na drodze.


W ubiegłym roku Goodyear wprowadził Goodyear Proactive Solutions w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki jako pełny system zarządzania flotą, który pomaga operatorom flot zwiększać bezpieczeństwo pojazdów i całej floty, zmniejszać zużycie paliwa, ograniczać emisję spalin i wprowadzać cyfryzację flot.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×