23 lipca 2019

Logistyka » Produkty dla TSL

7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter dla firmy Wega-A

7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter dla firmy Wega-A

Firma Wega-A poszerzyła swoją flotę pojazdów o kolejne 7 ciężarówek IVECO Stralis Cartransporter z zabudowami Rolfo Ego 427. Uroczyste przekazanie kompletnych zestawów, poprzedzone szkoleniem kierowców, odbyło się we włoskim Bra.


IVECO Poland ogłosiło przekazanie firmie Wega-A z Kalisza siedmiu, z łącznie trzynastu, zamówionych zestawów specjalistycznych – autotransporterów, zbudowanych na podwoziu IVECO Stralis CT o mocy 460 KM. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 25 czerwca 2018 roku we włoskiej miejscowości Bra, gdzie swoją siedzibę ma firma ROLFO, producent wysokiej klasy i najnowocześniejszych zabudów specjalistycznych na świcie.


Dostarczone pojazdy zasilą flotę 100 car transporterów firmy Wega-A, oferującej od ponad 30 lat usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej na terenie całej Europy. IVECO Stralis zostały dodatkowo wyposażone w komputery pokładowe firmy frameLOGIC, które umożliwiają nieustanne monitorowanie ruchu i parametrów pojazdu.


IVECO Stralis

Oferuje najlepsze osiągi i ekonomikę w transporcie dalekobieżnym, zwiększa oszczędności w zużyciu paliwa i zmniejsza całkowity koszt posiadania dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i całkowicie nowemu podejściu IVECO do projektowania pojazdów.

Jest doskonałym wyborem na długie dystanse, zdolnym wpłynąć na wszystkie czynniki związane ze zużyciem paliwa (oszczędność paliwa nawet do 11%) i wspomaganym przez jedyny w swoim rodzaju pakiet usług stworzonych przez IVECO w celu redukcji emisji CO2 i zmniejszenia TCO. Pojazd odznacza się najlepszą integracją produktu i usług na rynku, pokrywając dwie trzecie całkowitych kosztów posiadania (TCO) i tym samym stanowi najbardziej kompleksowe rozwiązanie transportowe w branży samochodów ciężarowych.

Kolejne pojazdy IVECO Stralis zostaną przekazane firmie Wega-A już we wrześniu 2018 roku.


Źródło: IVECO Stralis
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×