6 grudnia 2019

Logistyka » Produkty dla TSL

STILL Innovation Day

STILL Innovation Day
Wzorem hamburskiej centrali STILL Polska zorganizował w swojej nowej siedzibie wydarzenie, podczas którego partnerzy biznesowi firmy mieli okazję zapoznać się, również przedpremierowo, z najnowszymi rozwiązaniami w jej ofercie.

Głównym tematem były zestawy transportowe, nie zabrakło jednak także i innych produktów.
Ciągnięte przez nominowany do nagrody IFOY 2018 wózek OPX ramy „B”, „C” i „E”, troleje, automatyzacyjne usprawnienia obsługi złożonych z nich zestawów, systemy regałowe oraz elektryzujący RX 20 – ze wszystkimi rozwiązaniami goście mogli z bliska zapoznać się na poświęconych poszczególnym tematom stacjach.

– Od czasu połączenia kilka lat temu z wyspecjalizowaną w tej dziedzinie firmą LR Intralogistik, zestawy transportowe stają się coraz istotniejszym elementem oferty Grupy STILL. Możliwość wyprodukowania we własnych strukturach ram i trolejów pozwala optymalnie dostosować rozwiązania do konkretnych potrzeb – mówi Michał Stanisławski, dyrektor działu advanced applications STILL Polska. – Podczas STILL Innovation Day prezentowaliśmy bogatą ofertę rozwiązań produkowanych seryjnie – włącznie z wyróżnionym IFOY 2017 systemem LiftRunner służącym automatycznemu unoszeniu trolejów – jak i przygotowanych na zamówienie wykonań specjalnych – relacjonuje.

Dodatkowo przedpremierowo zaprezentowano aplikację mobilną, prowadzącą operatorów krok po kroku przez proces codziennego przeglądu technicznego wózka. – Upewnienie się przed rozpoczęciem zmiany, że pojazd jest w pełni sprawny, jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa w magazynie – mówi Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska prowadzący zajęcia Akademii Bezpieczeństwa STILL. – Aplikacja działająca w oparciu o QR kody i smartfona nie tylko gwarantuje, że w przeglądzie zawrą się wszystkie wymagane elementy, ale także zapewnia dostęp do danych na temat stanu technicznego wózków z dnia na dzień – tłumaczy ekspert.

Dostępny w języku polskim program ma wkrótce dołączyć do katalogu usług STILL Polska.
jagr,.Still

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×