15 grudnia 2019

Logistyka » Produkty dla TSL

CHEP uzyskuje certyfikat Top Employer w Europie po raz drugi

CHEP uzyskuje certyfikat  Top Employer w Europie po raz drugi
Spółki w Belgii, Francji, Niemczech, Irlandii, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii zostały objęte akredytacją w uznaniu znakomitych warunków pracy oraz praktyk HR.

Certyfikat dla czołowych globalnych pracodawców przyznaje Instytut Top Employers (TEI), międzynarodowa instytucja badająca najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.
 
CHEP, firma specjalizująca się w obsłudze łańcucha dostaw, w uznaniu znakomitych warunków pracy dla zatrudnionych otrzymała certyfikat „Top Employer Europe” na rok 2019, przyznany przez Top Employers Institute (TEI), globalny instytut promujący najlepsze praktyki z zakresu organizacji pracy.

Akredytacja obejmuje następujące kraje: Wielką Brytanię, Hiszpanię, Francję, Niemcy, Belgię, Polskę i Irlandię. Aby otrzymać prestiżowy status „Europe”, firmy muszą uzyskać certyfikację w co najmniej 5 krajach.
David Plink, CEO Top Employers Institute, podkreśla, że - Firma CHEP należy do ekskluzywnego, globalnego grona najlepszych pracodawców i niezmiennie wykazuje znakomite osiągnięcia. CHEP koncentruje się na wysokiej jakości nie tylko w odniesieniu do produktów lub standardów bezpieczeństwa, ale także dba o ekscytujące możliwości rozwoju kariery dla zatrudnionych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dzięki temu przedsiębiorstwo przyciąga utalentowanych kandydatów, oferując niezwykle atrakcyjne warunki oraz nieustannie dbając o rozwój umiejętności personelu.
 
Organizacja TEI przyznaje certyfikaty wyłącznie tym firmom, które spełniają najwyższe standardy doskonałości w kwestii warunków pracowniczych. Po audycie zewnętrznym i procesie weryfikacji wyniki efektywności są oceniane w odniesieniu do międzynarodowego standardu. Program pozwala zidentyfikować wiodących pracodawców na świecie przez analizę możliwości udostępnianych pracownikom w dziesięciu obszarach: 
 
• Strategia zarządzania talentami • Pozyskiwanie talentów • Tworzenie miejsc pracy • Wdrożenie nowych pracowników • Szkolenia i rozwój • Zarządzanie efektywnością • Rozwój liderów • Zarządzanie karierą i zmianami na stanowiskach • Wynagrodzenie i benefity • Kultura organizacyjna
 
- Drugie z rzędu wyróżnienie Top Employer to dla nas prawdziwy powód do satysfakcji. Wiemy dobrze, że motywowanie zatrudnionych i tworzenie warunków, w których czują dumę z własnych osiągnięć, jest kluczem do sukcesu nie tylko firmy CHEP, ale także naszych klientów i akcjonariuszy. W firmie CHEP  zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu a nasze inwestycje w pracowników zostały ponownie docenione w Europie, a także w RPA, Indiach i Arabii Saudyjskiej - powiedział Ruediger Heim, wiceprezes ds. HR, CHEP EMEA.

Działania CHEP są ukierunkowane na rozwijanie umiejętności, wspomaganie rozwoju karier oraz na świadczenie wsparcia dla zatrudnionych. Realizacja tych celów odbywa się za pomocą najlepszych programów i narzędzi szkoleniowych oraz rozwojowych, a także poprzez oferowanie atrakcyjnych opcji mobilności. Inicjatywa CHEP Commercial Academy niedawno otrzymała nagrodę „Learning Programme of Excellence” przyznaną przez Learning & Performance Institute (LPI).    
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×