23 lutego 2019

Logistyka » Produkty dla TSL

CHEP uzyskuje certyfikat Top Employer w Europie po raz drugi

CHEP uzyskuje certyfikat  Top Employer w Europie po raz drugi
Spółki w Belgii, Francji, Niemczech, Irlandii, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii zostały objęte akredytacją w uznaniu znakomitych warunków pracy oraz praktyk HR.

Certyfikat dla czołowych globalnych pracodawców przyznaje Instytut Top Employers (TEI), międzynarodowa instytucja badająca najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.
 
CHEP, firma specjalizująca się w obsłudze łańcucha dostaw, w uznaniu znakomitych warunków pracy dla zatrudnionych otrzymała certyfikat „Top Employer Europe” na rok 2019, przyznany przez Top Employers Institute (TEI), globalny instytut promujący najlepsze praktyki z zakresu organizacji pracy.

Akredytacja obejmuje następujące kraje: Wielką Brytanię, Hiszpanię, Francję, Niemcy, Belgię, Polskę i Irlandię. Aby otrzymać prestiżowy status „Europe”, firmy muszą uzyskać certyfikację w co najmniej 5 krajach.
David Plink, CEO Top Employers Institute, podkreśla, że - Firma CHEP należy do ekskluzywnego, globalnego grona najlepszych pracodawców i niezmiennie wykazuje znakomite osiągnięcia. CHEP koncentruje się na wysokiej jakości nie tylko w odniesieniu do produktów lub standardów bezpieczeństwa, ale także dba o ekscytujące możliwości rozwoju kariery dla zatrudnionych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dzięki temu przedsiębiorstwo przyciąga utalentowanych kandydatów, oferując niezwykle atrakcyjne warunki oraz nieustannie dbając o rozwój umiejętności personelu.
 
Organizacja TEI przyznaje certyfikaty wyłącznie tym firmom, które spełniają najwyższe standardy doskonałości w kwestii warunków pracowniczych. Po audycie zewnętrznym i procesie weryfikacji wyniki efektywności są oceniane w odniesieniu do międzynarodowego standardu. Program pozwala zidentyfikować wiodących pracodawców na świecie przez analizę możliwości udostępnianych pracownikom w dziesięciu obszarach: 
 
• Strategia zarządzania talentami • Pozyskiwanie talentów • Tworzenie miejsc pracy • Wdrożenie nowych pracowników • Szkolenia i rozwój • Zarządzanie efektywnością • Rozwój liderów • Zarządzanie karierą i zmianami na stanowiskach • Wynagrodzenie i benefity • Kultura organizacyjna
 
- Drugie z rzędu wyróżnienie Top Employer to dla nas prawdziwy powód do satysfakcji. Wiemy dobrze, że motywowanie zatrudnionych i tworzenie warunków, w których czują dumę z własnych osiągnięć, jest kluczem do sukcesu nie tylko firmy CHEP, ale także naszych klientów i akcjonariuszy. W firmie CHEP  zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu a nasze inwestycje w pracowników zostały ponownie docenione w Europie, a także w RPA, Indiach i Arabii Saudyjskiej - powiedział Ruediger Heim, wiceprezes ds. HR, CHEP EMEA.
X Polecamy artykuł:
20 dni i 20 zatrzymanych

Działania CHEP są ukierunkowane na rozwijanie umiejętności, wspomaganie rozwoju karier oraz na świadczenie wsparcia dla zatrudnionych. Realizacja tych celów odbywa się za pomocą najlepszych programów i narzędzi szkoleniowych oraz rozwojowych, a także poprzez oferowanie atrakcyjnych opcji mobilności. Inicjatywa CHEP Commercial Academy niedawno otrzymała nagrodę „Learning Programme of Excellence” przyznaną przez Learning & Performance Institute (LPI).    
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×