19 stycznia 2020
O nas

Portal spedycje.pl powstał głównie dla Tych którzy swoje życie zawodowe związali z branżą spedycyjno-logistyczną. Ma być pomocnikiem i przewodnikiem we wszechobecnie ogarniającym nas natłoku informacji.

W dzisiejszym świecie prowadzenie biznesu bez dostępu do informacji jest trudne, a czasami niemożliwe.

Chcemy informować o tym co w branży dzieje się "w środku", ale i o jej ofercie dla innych uczestników "w łańcuchu dostaw"

Dlatego Serwis www.spedycje.pl jest portalem dla Ciebie!

Kto nas czyta


Jeśli, interesuje Cię sektor branży TSL, to tutaj znajdziesz o nim wszystko:

A ponieważ człowiek nie samą pracą żyje i musi mieć czas na odpoczynek, przygotowaliśmy dział konfitury, w którym znajdziesz internauto wiele ciekawostek i nowinek na podstronie - czy wiesz, że...

Ponieważ w środowisku TSL nie brakuje pasjonatów, to pokazujemy te ich pasje - ludzie, pasje i ich opowieści.

Opisujemy także liczne imprezy środowiskowe, zawody sportowe, konkursy.

Dla studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą mamy stronę o naukowych kołach zainteresowań i wykaz istniejących kół.

W naszym katalogu firm każda firma ma możliwość zaprezentowania się na stronach spedycje.pl, a każdy czytelnik na forum dyskusyjnym. Jeśli masz coś ciekawego do przekazania w formie artykułu, znajdziemy miejsce na jego opublikowanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kim jest nasz czytelnik zajrzyj do naszej sondy.

Uporządkowane informacje pozwalają łatwo poruszać się po serwisie, a nowoczesna grafika nie zmęczy oka nawet po długim czasie czytania i przeglądania portalu.

Na naszej stronie znajdziesz także linki do wszystkich działających w otoczeniu środowiska spedytorów i logistyków organizacji i stowarzyszeń, a także organów administracji państwowej i Unii Europejskiej. 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×