25 czerwca 2017

Redakcja prężnie rozwijającego się serwisu branżowego Spedycje.pl poszukuje osoby na stanowisko redaktora

05-06-2017
Oferant Spedycje.pl
Adres
Email redakcja@spedycje.pl

Opis oferty

Opis stanowiska

  • tworzenie i redagowanie tekstów o tematyce biznesowej oraz branży TSL;
  • tworzenie treści do kanałów social media;
  • tworzenie treści mailingów / newsletterów;
  • współpraca z zewnętrznymi autorami tekstów;
  • poszukiwanie i proponowanie interesujących treści i tematów;
  • praca w dedykowanym systemie CMS i publikacja treści na portalu;
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji.

Wymagania
  • biegłość językowa w zakresie poprawnego pisania i redagowania tekstów;
  • zainteresowanie tematyką związaną z branżą TSL;
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów;
  • umiejętność zbierania informacji i ocena ich ważności;
  • umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych;
  • znajomość systemu Wordpress będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
  • elastyczny czas pracy;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • przyjazną atmosferę i stabilne warunki pracy.

Prosimy o przesyłanie CV na kontakt: redakcja@spedycje.pl