22 kwietnia 2018

Poszukiwany Agent Celny!

23-03-2018
Oferant Rusak Business Service
Adres
Email rekrutacja@rusak.pl

Opis oferty

Skuteczność, wiedza, profesjonalny zespół, pionierskie podejście do handlu zagranicznego oraz jakość świadczonych usług sprawiają że od lat jesteśmy partnerem największych, międzynarodowych firm. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

AGENT CELNY

Lokalizacja: DOROHUSK i KORCZOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności dokumentów celnych;
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie;
  • Realizacja tranzytów;
  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych;
  • Bezpośrednia współpraca z klientem;
  • Przygotowywanie raportów dla klientów;
  • Konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych;
  • Wprowadzanie danych do systemów wspomagających obsługę celną;
  • Współpraca z krajowymi oraz z zagranicznymi oddziałami naszej firmy;
  • Utrzymywanie właściwej komunikacji z organami celnymi;

WYMAGANIA:

  • Wpis na listę agentów celnych;
  • Doświadczenie w dokonywaniu zgłoszeń celnych;
  • Znajomość dokumentacji celnej importowej / eksportowej;
  • Znajomość dokumentacji dotyczącej obrotu wewnątrzunijnego;
  • Doświadczenie w obsłudze celnej podmiotów gospodarczych;
  • Znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego;
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC);

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji i reputacji;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów u jednego z najlepszych międzynarodowych brokerów celnych w Polsce;
  • Szkolenia i wsparcie naszych ekspertów w dalszym rozwoju zawodowym;
  • Niezbędne narzędzia do pracy agenta celnego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@rusak.pl

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Rusak Business Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Matuszewska 14, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".