18 września 2018

Poszukiwany agent celny

14-09-2018
Oferant Rusak Business Services
Adres
Email rekrutacja@rusak.pl

Opis oferty

Rusak Business Services to:
Skuteczność, wiedza, profesjonalny zespół, pionierskie podejście do handlu zagranicznego oraz jakość świadczonych usług sprawiają że od lat jesteśmy partnerem największych, międzynarodowych firm.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

AGENT CELNY

Lokalizacja: CHEŁM / DOROHUSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-   Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów celnych;
 -   Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie;
 -   Realizacja tranzytów;
-   Monitorowanie przebiegu odpraw celnych;
-   Bezpośrednia współpraca z klientem;
-   Przygotowywanie raportów dla klientów;
-   Konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych;
-   Wprowadzanie danych do systemów wspomagających obsługę celną;
-   Współpraca z krajowymi oraz z zagranicznymi oddziałami naszej firmy;
-   Utrzymywanie właściwej komunikacji z organami celnymi;

WYMAGANIA:

    Wpis na listę agentów celnych;
    Doświadczenie w dokonywaniu zgłoszeń celnych
    Znajomość dokumentacji celnej importowej / eksportowej;
    Znajomość dokumentacji dotyczącej obrotu wewnątrzunijnego;
    Znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego;
    Praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC);
    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji i reputacji;Pracę w zespole doświadczonych specjalistów u jednego z najlepszych międzynarodowych brokerów celnych w Polsce;
  • Szkolenia i wsparcie naszych ekspertów w dalszym rozwoju zawodowym;
  • Niezbędne narzędzia do pracy agenta celnego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@rusak.pl