15 grudnia 2018

Poszukiwany magazynier/ operator wózka widłowego

29-11-2018
Oferant Rusak Business Services
Adres
Email rekrutacja@rusak.pl

Opis oferty

RUSAK BUSINESS SERVICES
Międzynarodowy broker celny to:

Skuteczność, wiedza, profesjonalny zespół, pionierskie podejście do handlu zagranicznego oraz jakość świadczonych usług sprawiają że od lat jesteśmy partnerem największych, międzynarodowych firm.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: WARSZAWA- TARGÓWEK PRZEMYSŁOWY

Obowiązki na stanowisku pracy:
  • Rozładunek, załadunek oraz lokowanie towarów w regałach magazynowych,
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Prowadzenie dokumentacji dostaw,
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie,
  • Zapobieganiu powstawaniu strat
WYMAGANIA:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Zwrot kosztów dojazdów lokalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
na adres e-mail: rekrutacja@rusak.pl

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Rusak Business Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Matuszewska 14, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".