Niedziela, 26 marca 2017     Imieniny: Dory, Olgi, Teodora» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu
REKLAMA W SERWISIE SPEDYCJE.PL
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową.
 
 
Reklama Video rectangle
Reklamuj się w spedycje.pl
Jednym ze stosunkowo nowych typów reklamy internetowej jest reklama Video rectangle. Polega ona na odtwarzaniu filmiku reklamowego na niedużym obszarze strony WWW. Ta reklama to najszybciej obecnie rozwijająca się forma przekazu, również w internecie.

Reklama wideo jest zdecydowanie bardziej zauważalna w porównaniu do innych typów, oraz charakteryzuje się większym wskaźnikiem CTR (click through ratio – procent kliknięć na reklamę w stosunku do ilości jej wyświetleń). Inną zaletą takiej reklamy jest jej niska inwazyjność – pod warunkiem, iż dźwięk jest domyślnie wyłączony – oraz duże możliwości kreacji audio-wizualnych.
Reklama Video Rectangle jest nierzadko uzupełnieniem kampanii prowadzonej w telewizji, lub billboardowej. Takie połączenie przynosi bardzo dobry efekt brandingowy, tzn budowanie świadomości marki firmy bądź produktu.

Mimo tych wielu zalet, reklama video w internecie nadal jest niedoceniana – co okazuje się wielkim błędem, gdyż jak wskazują badania na amerykańskim rynku, dochody przeznaczone na reklamę video w internecie wzrosły o 125 % w ostatnim roku. W ciągu czterech kolejnych lat mają wzrosnąć o 40 %. Do roku 2013 fundusze przeznaczone na reklamę video w internecie mają wzrosnąć o 11 %, zaś na reklamę telewizyjną – o 5,5 %.
Wciąż niska popularność takiej formy zadziwia, zważywszy na stosunek ceny/skuteczności w porównaniu z reklamą telewizyjną. Dlatego też reklama Video jest doskonałym rozwiązaniem dla firm małych i średnich, którym zależy na skutecznym budowaniu wizerunku firmy przy użyciu optymalnie niskich nakładów finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - OFERTA

Bin/blog.adnet.pl/nf.pl