Niedziela, 26 marca 2017     Imieniny: Dory, Olgi, Teodora» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu
REKLAMA W SERWISIE SPEDYCJE.PL
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową.
 
 
Nowa oferta reklamowa portalu spedycje.pl

Portal spedycje.pl wzbogacił ofertę reklamową o nowe formy przekazu. Dostępne w portalu spedycje.pl formy reklamy przedstawiono w nowym cenniku, który wszedł w życie 15 marca.
Nowa oferta charakteryzuje się cennikiem z przelicznikiem odsłonowym. Ceny wahają się od 10 do 150 złotych/1000 odsłon i zależą od popularności stron. Zaletą tego cennika jest możliwość wyboru przez każdego reklamodawcę stron na jakich chce aby jego reklama się ukazywała oraz w jakim okresie. Dzięki temu biuro reklamy portalu przygotowuje kampanie zgodne z indywidualnymi preferencjami klienta. W nowej ofercie reklamowej bannery mogą być cięższe. Sprzyja to pełniejszej prezentacji oferty reklamodawcy.
Nowymi/rozszerzonymi formami reklamowymi są: ogloszenie płatne praca, mailing, dodatek do newslettera, artykuł sponsorowany, reklama w grze Zagraj z nami.
Oferta reklamowa wzbogacona została również o możliwość przygotowywania materiałów reklamowych przez grafika współpracującego z portalem spedycje.pl. Do jego prac należą m.in. bannery PKS GDAŃSK-OLIWA S.A, RUSAK BUSINESS SERVICES, C.Hartwig.
Oferta będzie dostosowywana do potrzeb rynku i systematycznie rozszerzana.


Zainteresowanych reklamą w portalu biuro reklamy prosi o kontakt  e-mail: reklama@spedycje.pl