28 lipca 2017

SSE » SSE

Solar Eko Energia w Kamiennogórskiej SSE

Solar Eko Energia w Kamiennogórskiej SSE117. zezwolenie w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Kolejny zakład powstanie w podstrefie Gryfów Śląski. Solar Eko Energia Centrum Odnawialnych Źródeł Energii i Techniki Grzewczej jest lokalnym mikroprzedsiębiorstwem.
Kamiennogórska strefa szczególnie wspiera małe przedsięwzięcia. Tak jest i w tym przypadku. Solar Eko Energia powstało w 2012 roku, zajmowało się sprzedażą detaliczną. Decyzja o przygotowaniu i wdrożeniu projektu inwestycyjnego zapadła w tym roku. Dziś właściciel przyszłego zakładu Jarosław Mielniczyn odebrał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej z rąk prezes zarządu kamiennogórskiej strefy, Iwony Krawczyk.


Invest-Park buduje halę we Wrześni

Powstające w nowej firmie konstrukcje metalowe i ich części będą wykorzystywane głównie do produkcji instalacji solarnych. Te nowoczesne i niezawodne rozwiązania mogą być stosowane dla wszelkich rodzajów obciążeń, przy montażu instalacji: naziemnych, dachowych, naściennych i balustradowych.
Podstawowym argumentem, przemawiającym za realizacją inwestycji w kamiennogórskiej strefie, była przychylność lokalnego samorządu, jak również jego determinacja w tworzeniu niezbędnej infrastruktury oraz możliwość uzyskania pomocy publicznej w wysokości 45 proc. poniesionych nakładów inwestycyjnych.
Zakład powstanie na działce o powierzchni ponad 1 ha w Gryfowie Śląskim, przy drodze krajowej nr 30. Termin zakończenia realizowanej inwestycji planowany jest na 2018 rok. Tylko w pierwszym etapie przedsiębiorca z Gryfowa Śląskiego zamierza zainwestować 650 tys. zł.
źr. SSEMP

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×