Środa, 29 marca 2017     Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Solar Eko Energia w Kamiennogórskiej SSE

Solar Eko Energia w Kamiennogórskiej SSE117. zezwolenie w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Kolejny zakład powstanie w podstrefie Gryfów Śląski. Solar Eko Energia Centrum Odnawialnych Źródeł Energii i Techniki Grzewczej jest lokalnym mikroprzedsiębiorstwem.
Kamiennogórska strefa szczególnie wspiera małe przedsięwzięcia. Tak jest i w tym przypadku. Solar Eko Energia powstało w 2012 roku, zajmowało się sprzedażą detaliczną. Decyzja o przygotowaniu i wdrożeniu projektu inwestycyjnego zapadła w tym roku. Dziś właściciel przyszłego zakładu Jarosław Mielniczyn odebrał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej z rąk prezes zarządu kamiennogórskiej strefy, Iwony Krawczyk.


Invest-Park buduje halę we Wrześni

Powstające w nowej firmie konstrukcje metalowe i ich części będą wykorzystywane głównie do produkcji instalacji solarnych. Te nowoczesne i niezawodne rozwiązania mogą być stosowane dla wszelkich rodzajów obciążeń, przy montażu instalacji: naziemnych, dachowych, naściennych i balustradowych.
Podstawowym argumentem, przemawiającym za realizacją inwestycji w kamiennogórskiej strefie, była przychylność lokalnego samorządu, jak również jego determinacja w tworzeniu niezbędnej infrastruktury oraz możliwość uzyskania pomocy publicznej w wysokości 45 proc. poniesionych nakładów inwestycyjnych.
Zakład powstanie na działce o powierzchni ponad 1 ha w Gryfowie Śląskim, przy drodze krajowej nr 30. Termin zakończenia realizowanej inwestycji planowany jest na 2018 rok. Tylko w pierwszym etapie przedsiębiorca z Gryfowa Śląskiego zamierza zainwestować 650 tys. zł.
źr. SSEMP
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?