24 maja 2018

Kamiennogórska SSE zaprasza inwestorów


Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości 15 maja 2015 r. otworzyła zamiejscowe biuro SSE w Żmigrodzie. Zarząd strefy ze swoją ofertą inwestycyjną planuje dotrzeć nie tylko do inwestorów zagranicznych, ale przede wszystkim do rodzimych przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich firm w sąsiedztwie powstającej drogi ekspresowej S5.
Na terenie Kamiennogórskiej SSE w Żmigrodzie funkcjonują obecnie dwa przedsiębiorstwa z polskim kapitałem. Pierwszym z nich jest Energomontaż Zachód Wrocław. Firma specjalizuje się w utrzymaniu ruchu zakładów przemysłowych oraz generalnym wykonawstwie inwestycji przemysłowych.
[ban]
Invest-Park buduje halę we Wrześni

Wykonuje instalacje przemysłowe, maszyny i urządzenia dla elektrowni, koksowni, hut, kopalń i cementowni. Realizowała inwestycje między innymi dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Kompani Węglowej, Katowickiego Holdingu Węglowego, a także PKN Orlen. Zakład zaprojektował i uruchomił pierwszą w Europie instalację do usuwania CO2 ze spalin elektrowni węglowych. Drugie przedsiębiorstwo z kapitałem polskim działające w Podstrefie Żmigród to LECH-MET. Firma specjalizuje się w selektywnej zbiórce odpadów, produkcji regranulatu oraz kontenerów. Przedsiębiorstwo posiada również stację demontażu sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
jagr.SSEMP
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×