26 kwietnia 2018

Luxoft w Krakowskim Parku Technologicznym


Wiodący dostawca usług outsourcingowych w zakresie projektowania i rozwoju oprogramowania, kontynuuje swoje inwestycje w Polsce. Spółka uzyskała zgodę na wejście do SSE w Krakowskim Parku Technologicznym i planuje stworzenie 150 nowych miejsc pracy do końca 2012 roku.
- Wejście do specjalnej strefy ekonomicznej umożliwi nam jeszcze szybszą ekspansję w tej części Europy. Nasz oddział w Krakowskim Parku Technologicznym będzie realizował zamówienia dla naszych czołowych klientów z branży finansowej i logistycznej. Obecnie prowadzimy rekrutacje specjalistów od technologii Java, NET, Flex, Oracle i MS SQL oferując im udział w bardzo ciekawych projektach realizowanych dla największych firm świata. - mówi Przemysław Berendt dyrektor zarządzający Luxoft Poland.
[ban]
Nowe inwestycje 2011 w LSSE

Luxoft, członek Grupy IBS, to lider outsourcingu IT we Wschodniej i Centralnej Europie. Do stałych partnerów Luxoft należą takie firmy, jak Boeing, IBM, Harman, Avaya, Areva, Sabre, oraz inni światowi liderzy. Firma jest regularnie nagradzana nagrodami branżowymi dla najlepszych dostawców usług IT w Europie. Inwestycja jest realizowana przy zaangażowaniu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
ebi./PAIZ
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×