22 maja 2018

250 miejsc pracy w KPT


Ericpol Telecom, firma działająca w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej, otwiera nowy proces rekrutacyjny. W ciągu najbliższych miesięcy firma zamierza w swoich biurach zatrudnić kolejne 250 osób.
W tym roku spółka przyjęła już do pracy ponad 200 inżynierów, jednak zapotrzebowanie na nowych pracowników szybko wzrasta. Do końca roku 2012 zatrudnienie w firmie Ericpol znajdą zarówno doświadczeni programiści, analitycy, testerzy, jak i absolwenci telekomunikacji, elektroniki i informatyki.
Ze względu na konieczność pracy w międzynarodowych zespołach u przyszłych pracowników istotne będą przede wszystkim: znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację oraz otwartość i umiejętność pracy w grupie.
[ban]
Bahlsen w krakowskiej SSE

Zwiększająca się ilość zamówień na pracę w obszarze telekomunikacji, M2M oraz technologii webowych, pozwoli do końca bieżącego roku wypracować firmie rekordowe przychody, z których większość pochodzić będzie z eksportu do państw Europy oraz USA.
- Jesteśmy największym eksporterem usług IT w Polsce, pracujemy zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, więc oferta firmy Ericpol na międzynarodowym rynku zyskuje coraz większe zainteresowanie. Dlatego też musimy powiększyć istniejące zespoły projektowe i stworzyć zupełnie nowe. Czeka nas wiele pracy – komentuje Paweł Szczerkowski, dyrektor generalny Ericpol Telecom.

Nowi inwestorzy w SSE

Ericpol, największy polski eksporter sektora IT w Polsce, świadczy usługi outsourcingu i consultingu oraz dostarcza rozwiązania wykorzystywane w obszarach telekomunikacji, usług medycznych i rozwiązań dla biznesu. Grupa Ericpol posiada centra produkcyjne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji. Spółka zatrudnia obecnie ponad 1200 pracowników.
jagr./KPT
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×